Medical Art s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36827436
DIČ: 2022438264
Hany Meličkovej 11, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hany Meličkovej 11, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.21
Dátum vzniku: 5. 9. 2007
Základné imanie: 6,6 tis. €
Spisová značka: Sro/47702/B
Predmet podnikania (výber): poskytovanie zdravotnej starostlivosti v zdravotníckom zariadení v odbornom zameraní všeobecná ambulantná zdravotná s…; sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (malooobchod) …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Katarína Kelbelová, MPH od 1. 1. 2023
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Medical Art s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 8 % na 56,9 tis. € a tržby jej narástli o 2 % na 232,2 tis. €.

232,2 tis. €
Tržby
56,9 tis. €
Zisk
232,9 tis. €
Celkové výnosy
166,6 tis. €
Aktíva
117,1 tis. €
Vlastné imanie
30 %
Celková zadlženosť
77,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 37,5 tis., 2022 58,4 tis., 2023 22,3 tis., 2024 61,9 tis., 2025 56,9 tis.202137,5 tis.202258,4 tis.202322,3 tis.202461,9 tis.202556,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 128,3 tis., 2022 120,7 tis., 2023 163,7 tis., 2024 228,2 tis., 2025 232,2 tis.2021128,3 tis.2022120,7 tis.2023163,7 tis.2024228,2 tis.2025232,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 232,2 tis. € 56,9 tis. €
2024 228,2 tis. € 61,9 tis. €
2023 163,7 tis. € 22,3 tis. €
2022 120,7 tis. € 58,4 tis. €
2021 128,3 tis. € 37,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok11,2 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok50,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky22,4 tis. €
  • Finančné účty83,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy16,1 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov36,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie56,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky12,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky18,7 tis. €
  • Bankové úvery18,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Medical Art s.r.o. v konkurze?

Medical Art s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Medical Art s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Medical Art s.r.o. tržby 232,2 tis. €.

Je firma Medical Art s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Medical Art s.r.o. dosiahla zisk 56,9 tis. €.

Kde firma Medical Art s.r.o. sídli?

Medical Art s.r.o. má sídlo na adrese Hany Meličkovej 11, Bratislava, 841 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026