Claire's Magic Secret s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36825506
DIČ: 2022451321
IČ DPH: SK2022451321
Ľuda Zúbka 21, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ľuda Zúbka 21, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Športové, zábavné a rekreačné činnosti 93.13
Dátum vzniku: 31. 8. 2007
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/47647/B
Predmet podnikania (výber): vizážistická činnosť; maskérske služby; parochniarske a vlásenkárske práce …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Klára Surdusová od 31. 8. 2007
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Claire's Magic Secret s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 109 % na 2,5 tis. € a tržby jej klesli o 8 % na 23,1 tis. €.

23,1 tis. €
Tržby
2,5 tis. €
Zisk
33,1 tis. €
Aktíva
31,2 tis. €
Vlastné imanie
6 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 880, 2022 1,1 tis., 2023 1,0 tis., 2024 1,2 tis., 2025 2,5 tis.202188020221,1 tis.20231,0 tis.20241,2 tis.20252,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 25,8 tis., 2022 22,1 tis., 2023 29,6 tis., 2024 25,1 tis., 2025 23,1 tis.202125,8 tis.202222,1 tis.202329,6 tis.202425,1 tis.202523,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 23,1 tis. € 2,5 tis. €
2024 25,1 tis. € 1,2 tis. €
2023 29,6 tis. € 1,0 tis. €
2022 22,1 tis. € 1,1 tis. €
2021 25,8 tis. € 880 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie31,2 tis. €
  • Záväzky1,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Claire's Magic Secret s.r.o. v konkurze?

Claire's Magic Secret s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Claire's Magic Secret s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Claire's Magic Secret s.r.o. tržby 23,1 tis. €.

Je firma Claire's Magic Secret s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Claire's Magic Secret s.r.o. dosiahla zisk 2,5 tis. €.

Je Claire's Magic Secret s.r.o. platiteľom DPH?

Claire's Magic Secret s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Claire's Magic Secret s.r.o. sídli?

Claire's Magic Secret s.r.o. má sídlo na adrese Ľuda Zúbka 21, Bratislava, 841 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026