Obec Nitrianske Pravno, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36821292
DIČ: 2022442576
IČ DPH: SK2022442576
Námestie SNP 1, Nitrianske Pravno

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Námestie SNP 1, Nitrianske Pravno Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Lesníctvo a ťažba dreva 02.40
Dátum vzniku: 21. 8. 2007
Základné imanie: 123,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2007
Spisová značka: Sro/18160/R
Predmet podnikania (výber): čistiace a upratovacie služby; výkon činnosti stavebného dozoru; uskutočňovanie stavieb a ich zmien …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Bc. Lenka Hisčárová od 14. 6. 2023
    konateľ
  • Ing. Imrich Gaplovský od 19. 1. 2023
    konateľ
  • Peter Lenčéš od 19. 1. 2023
    konateľ
  • Obec Nitrianske Pravno od 8. 7. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Obec Nitrianske Pravno, s. r. o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 4,5 tis. € a tržby jej narástli o 30 % na 563,8 tis. €.

563,8 tis. €
Tržby
4,5 tis. €
Zisk
660,8 tis. €
Celkové výnosy
496,6 tis. €
Aktíva
152,6 tis. €
Vlastné imanie
69 %
Celková zadlženosť
38,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 357, 2022 277, 2023 7,5 tis., 2024 −6,6 tis., 2025 4,5 tis.2021357202227720237,5 tis.2024−6,6 tis.20254,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 349,5 tis., 2022 387,0 tis., 2023 443,4 tis., 2024 434,2 tis., 2025 563,8 tis.2021349,5 tis.2022387,0 tis.2023443,4 tis.2024434,2 tis.2025563,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 563,8 tis. € 4,5 tis. €
2024 434,2 tis. € -6,6 tis. €
2023 443,4 tis. € 7,5 tis. €
2022 387,0 tis. € 277 €
2021 349,5 tis. € 357 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok383,2 tis. €
  • Zásoby18,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky48,1 tis. €
  • Finančné účty46,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie123,0 tis. €
  • Fondy zo zisku12,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov12,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie4,5 tis. €
  • Rezervy6,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky80,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky78,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie178,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Obec Nitrianske Pravno, s. r. o. v konkurze?

Obec Nitrianske Pravno, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Obec Nitrianske Pravno, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Obec Nitrianske Pravno, s. r. o. tržby 563,8 tis. €.

Je firma Obec Nitrianske Pravno, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Obec Nitrianske Pravno, s. r. o. dosiahla zisk 4,5 tis. €.

Je Obec Nitrianske Pravno, s. r. o. platiteľom DPH?

Obec Nitrianske Pravno, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Obec Nitrianske Pravno, s. r. o. sídli?

Obec Nitrianske Pravno, s. r. o. má sídlo na adrese Námestie SNP 1, Nitrianske Pravno, 972 13.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026