CISS-GAST spol.s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36819514
DIČ: 2022438660
IČ DPH: SK2022438660
Nad Riekou 301, Rabča

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nad Riekou 301, Rabča Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby 62.01
Dátum vzniku: 17. 8. 2007
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2008
Spisová značka: Sro/54161/L
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti; tvorba web stránok …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • František Piták od 17. 8. 2007
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť CISS-GAST spol.s r.o. v roku 2025 zvýšila stratu na 3,3 tis. € a tržby jej klesli o 38 % na 68,6 tis. €.

68,6 tis. €
Tržby
3,3 tis. €
Strata
86,3 tis. €
Aktíva
79,3 tis. €
Vlastné imanie
8 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −471, 2022 347, 2023 234, 2024 −224, 2025 −3,3 tis.2021−471202234720232342024−2242025−3,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 84,7 tis., 2022 78,4 tis., 2023 97,8 tis., 2024 111,5 tis., 2025 68,6 tis.202184,7 tis.202278,4 tis.202397,8 tis.2024111,5 tis.202568,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 68,6 tis. € -3,3 tis. €
2024 111,5 tis. € -224 €
2023 97,8 tis. € 234 €
2022 78,4 tis. € 347 €
2021 84,7 tis. € -471 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie79,3 tis. €
  • Záväzky6,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma CISS-GAST spol.s r.o. v konkurze?

CISS-GAST spol.s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma CISS-GAST spol.s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala CISS-GAST spol.s r.o. tržby 68,6 tis. €.

Je firma CISS-GAST spol.s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 CISS-GAST spol.s r.o. vykázala stratu 3,3 tis. €.

Je CISS-GAST spol.s r.o. platiteľom DPH?

CISS-GAST spol.s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma CISS-GAST spol.s r.o. sídli?

CISS-GAST spol.s r.o. má sídlo na adrese Nad Riekou 301, Rabča, 029 44.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026