ANGEL TAX s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36819301
DIČ: 2022428188
IČ DPH: SK2022428188
Vlčkovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Vlčkovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.20
Dátum vzniku: 16. 8. 2007
Základné imanie: 7,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 9. 2007
Spisová značka: Sro/57256/T
Predmet podnikania (výber): marketingové činnosti; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Angelika Kopřivová od 16. 8. 2007
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ANGEL TAX s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 12 % na 3,3 tis. € a tržby jej narástli o 4 % na 151,8 tis. €.

151,8 tis. €
Tržby
3,3 tis. €
Zisk
154,3 tis. €
Celkové výnosy
85,4 tis. €
Aktíva
14,9 tis. €
Vlastné imanie
83 %
Celková zadlženosť
14,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −4,2 tis., 2022 −2, 2023 2,1 tis., 2024 3,7 tis., 2025 3,3 tis.2021−4,2 tis.2022−220232,1 tis.20243,7 tis.20253,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 111,4 tis., 2022 130,3 tis., 2023 136,9 tis., 2024 146,1 tis., 2025 151,8 tis.2021111,4 tis.2022130,3 tis.2023136,9 tis.2024146,1 tis.2025151,8 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 123,9 tis., 2022 137,1 tis., 2023 140,7 tis., 2024 152,3 tis., 2025 154,3 tis.2021123,9 tis.2022137,1 tis.2023140,7 tis.2024152,3 tis.2025154,3 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 89, 2022 44, 2023 552, 2024 627, 2025 538202189202244202355220246272025538
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 151,8 tis. € 3,3 tis. €
2024 146,1 tis. € 3,7 tis. €
2023 136,9 tis. € 2,1 tis. €
2022 130,3 tis. € -2 €
2021 111,4 tis. € -4,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok540 €
  • Zásoby1,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky29,8 tis. €
  • Finančné účty53,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie7,0 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov4,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie3,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky420 €
  • Krátkodobé záväzky13,9 tis. €
  • Bankové úvery56,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ANGEL TAX s.r.o. v konkurze?

ANGEL TAX s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ANGEL TAX s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ANGEL TAX s.r.o. tržby 151,8 tis. €.

Je firma ANGEL TAX s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ANGEL TAX s.r.o. dosiahla zisk 3,3 tis. €.

Je ANGEL TAX s.r.o. platiteľom DPH?

ANGEL TAX s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ANGEL TAX s.r.o. sídli?

ANGEL TAX s.r.o. má sídlo na adrese Vlčkovce, 919 23.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026