NEUSOHLER, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36818020
DIČ: 2022435074
IČ DPH: SK2022435074
Vlkanovská 136, Vlkanová

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Vlkanovská 136, Vlkanová Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.31
Dátum vzniku: 1. 9. 2007
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 25. 10. 2007
Spisová značka: Sro/13473/S
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti /maloobchod/; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti /veľkoobchod/; sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Vladimír Dianiška od 1. 9. 2007
    konateľspoločník
  • Lucia Dianišková od 11. 12. 2025
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť NEUSOHLER, spol. s r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 48,6 tis. € a tržby jej narástli o 34 % na 313,0 tis. €.

313,0 tis. €
Tržby
48,6 tis. €
Zisk
355,4 tis. €
Celkové výnosy
657,6 tis. €
Aktíva
123,4 tis. €
Vlastné imanie
81 %
Celková zadlženosť
26,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 8,7 tis., 2022 29,9 tis., 2023 50,5 tis., 2024 −7,7 tis., 2025 48,6 tis.20218,7 tis.202229,9 tis.202350,5 tis.2024−7,7 tis.202548,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 343,8 tis., 2022 351,5 tis., 2023 391,9 tis., 2024 233,5 tis., 2025 313,0 tis.2021343,8 tis.2022351,5 tis.2023391,9 tis.2024233,5 tis.2025313,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 313,0 tis. € 48,6 tis. €
2024 233,5 tis. € -7,7 tis. €
2023 391,9 tis. € 50,5 tis. €
2022 351,5 tis. € 29,9 tis. €
2021 343,8 tis. € 8,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok128,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky223,4 tis. €
  • Finančné účty306,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov67,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie48,6 tis. €
  • Rezervy300 €
  • Krátkodobé záväzky416,7 tis. €
  • Bankové úvery117,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma NEUSOHLER, spol. s r.o. v konkurze?

NEUSOHLER, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma NEUSOHLER, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala NEUSOHLER, spol. s r.o. tržby 313,0 tis. €.

Je firma NEUSOHLER, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 NEUSOHLER, spol. s r.o. dosiahla zisk 48,6 tis. €.

Je NEUSOHLER, spol. s r.o. platiteľom DPH?

NEUSOHLER, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma NEUSOHLER, spol. s r.o. sídli?

NEUSOHLER, spol. s r.o. má sídlo na adrese Vlkanovská 136, Vlkanová, 976 31.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026