Radničné námestie Rača s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36816868
DIČ: 2022445689
IČ DPH: SK2022445689
Sasinkova 5, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Sasinkova 5, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ostatné odborné, vedecké a technické činnosti 74.90
Dátum vzniku: 10. 8. 2007
Základné imanie: 25,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 10. 2007
Spisová značka: Sro/47353/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod ) v rozsahu voľnej živnosti; sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti; inžinierska činnosť - obstarávateľská činnosť v stavebníctve …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Darina Töröková od 11. 8. 2008
    konateľ
  • Pavel Komorník od 27. 3. 2012
    konateľ
  • GRAFOBAL GROUP development, a. s. od 8. 5. 2026
    spoločník
  • Ivan Kmotrík od 8. 5. 2026
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Radničné námestie Rača s. r. o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 7,3 tis. € a tržby jej narástli o 19 % na 87,2 tis. €.

87,2 tis. €
Tržby
7,3 tis. €
Zisk
87,4 tis. €
Celkové výnosy
2,1 mil. €
Aktíva
1,6 mil. €
Vlastné imanie
24 %
Celková zadlženosť
22,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 176,0 tis., 2022 23,4 tis., 2023 75,1 tis., 2024 −105,8 tis., 2025 7,3 tis.2021176,0 tis.202223,4 tis.202375,1 tis.2024−105,8 tis.20257,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 734,2 tis., 2022 537,7 tis., 2023 301,2 tis., 2024 73,0 tis., 2025 87,2 tis.2021734,2 tis.2022537,7 tis.2023301,2 tis.202473,0 tis.202587,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 87,2 tis. € 7,3 tis. €
2024 73,0 tis. € -105,8 tis. €
2023 301,2 tis. € 75,1 tis. €
2022 537,7 tis. € 23,4 tis. €
2021 734,2 tis. € 176,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok533,2 tis. €
  • Zásoby59,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,4 mil. €
  • Finančné účty162,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie25,0 tis. €
  • Fondy zo zisku2,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,6 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie7,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky261,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky256,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Radničné námestie Rača s. r. o. v konkurze?

Radničné námestie Rača s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Radničné námestie Rača s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Radničné námestie Rača s. r. o. tržby 87,2 tis. €.

Je firma Radničné námestie Rača s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Radničné námestie Rača s. r. o. dosiahla zisk 7,3 tis. €.

Je Radničné námestie Rača s. r. o. platiteľom DPH?

Radničné námestie Rača s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Radničné námestie Rača s. r. o. sídli?

Radničné námestie Rača s. r. o. má sídlo na adrese Sasinkova 5, Bratislava, 811 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026