MONTYS SK, s.r.o

Aktívna spoločnosť
IČO: 36816370
DIČ: 2022436999
IČ DPH: SK2022436999
Petín 170/3, Čifáre

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Petín 170/3, Čifáre Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva a korku okrem nábytku 16.21
Dátum vzniku: 10. 8. 2007
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 10. 2011
Spisová značka: Sro/20443/N
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností; sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Jozef Sádovský od 11. 11. 2021
    konateľspoločník
  • Michal Sádovský od 8. 10. 2012
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MONTYS SK, s.r.o v roku 2025 znížila zisk o 71 % na 16,6 tis. € a tržby jej klesli o 53 % na 623,1 tis. €.

623,1 tis. €
Tržby
16,6 tis. €
Zisk
628,3 tis. €
Celkové výnosy
513,5 tis. €
Aktíva
489,6 tis. €
Vlastné imanie
5 %
Celková zadlženosť
7,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 71,4 tis., 2022 106,7 tis., 2023 56,4 tis., 2024 58,0 tis., 2025 16,6 tis.202171,4 tis.2022106,7 tis.202356,4 tis.202458,0 tis.202516,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 477,5 tis., 2022 572,2 tis., 2023 489,9 tis., 2024 1,3 mil., 2025 623,1 tis.2021477,5 tis.2022572,2 tis.2023489,9 tis.20241,3 mil.2025623,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 623,1 tis. € 16,6 tis. €
2024 1,3 mil. € 58,0 tis. €
2023 489,9 tis. € 56,4 tis. €
2022 572,2 tis. € 106,7 tis. €
2021 477,5 tis. € 71,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok62,3 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok100,0 tis. €
  • Zásoby17,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky126,9 tis. €
  • Finančné účty205,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov465,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie16,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky17,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky3,4 tis. €
  • Bankové úvery2,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie1 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MONTYS SK, s.r.o v konkurze?

MONTYS SK, s.r.o nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MONTYS SK, s.r.o tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MONTYS SK, s.r.o tržby 623,1 tis. €.

Je firma MONTYS SK, s.r.o v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MONTYS SK, s.r.o dosiahla zisk 16,6 tis. €.

Je MONTYS SK, s.r.o platiteľom DPH?

MONTYS SK, s.r.o je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MONTYS SK, s.r.o sídli?

MONTYS SK, s.r.o má sídlo na adrese Petín 170/3, Čifáre, 951 61.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026