CHAROLAIS FARM s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36813893
DIČ: 2022421984
IČ DPH: SK2022421984
Brezová 36, Spišská Nová Ves

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Brezová 36, Spišská Nová Ves Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.90
Dátum vzniku: 3. 8. 2007
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 5. 2018
Spisová značka: Sro/20178/V
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností; sprostredkovanie obchodu a výroby v rozsahu voľných živností; poľnohospodárstvo

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Juraj Hamráček od 3. 8. 2007
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť CHAROLAIS FARM s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 160 % na 7,6 tis. € a tržby jej narástli o 3 % na 55,6 tis. €.

55,6 tis. €
Tržby
7,6 tis. €
Zisk
50,4 tis. €
Aktíva

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 4,6 tis., 2022 4,7 tis., 2023 4,2 tis., 2024 2,9 tis., 2025 7,6 tis.20214,6 tis.20224,7 tis.20234,2 tis.20242,9 tis.20257,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 36,3 tis., 2022 38,2 tis., 2023 45,9 tis., 2024 53,8 tis., 2025 55,6 tis.202136,3 tis.202238,2 tis.202345,9 tis.202453,8 tis.202555,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 55,6 tis. € 7,6 tis. €
2024 53,8 tis. € 2,9 tis. €
2023 45,9 tis. € 4,2 tis. €
2022 38,2 tis. € 4,7 tis. €
2021 36,3 tis. € 4,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma CHAROLAIS FARM s.r.o. v konkurze?

CHAROLAIS FARM s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma CHAROLAIS FARM s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala CHAROLAIS FARM s.r.o. tržby 55,6 tis. €.

Je firma CHAROLAIS FARM s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 CHAROLAIS FARM s.r.o. dosiahla zisk 7,6 tis. €.

Je CHAROLAIS FARM s.r.o. platiteľom DPH?

CHAROLAIS FARM s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma CHAROLAIS FARM s.r.o. sídli?

CHAROLAIS FARM s.r.o. má sídlo na adrese Brezová 36, Spišská Nová Ves, 052 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026