Pure Energy Slovakia, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36813885
DIČ: 2022421764
IČ DPH: SK2022421764
Malý trh 2/A, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Malý trh 2/A, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 3. 8. 2007
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 8. 2009
Spisová značka: Sro/47259/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Jaroslav Lindák od 20. 9. 2018
    konateľ
  • Pure Energy, a.s. od 27. 8. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Pure Energy Slovakia, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 15 % na 24,4 tis. € a tržby jej klesli o 2 % na 366,3 tis. €.

366,3 tis. €
Tržby
24,4 tis. €
Zisk
479,3 tis. €
Celkové výnosy
1,1 mil. €
Aktíva
155,2 tis. €
Vlastné imanie
85 %
Celková zadlženosť
4,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 44,0 tis., 2022 65,1 tis., 2023 24,0 tis., 2024 28,5 tis., 2025 24,4 tis.202144,0 tis.202265,1 tis.202324,0 tis.202428,5 tis.202524,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 625,2 tis., 2022 364,1 tis., 2023 350,6 tis., 2024 372,7 tis., 2025 366,3 tis.2021625,2 tis.2022364,1 tis.2023350,6 tis.2024372,7 tis.2025366,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 366,3 tis. € 24,4 tis. €
2024 372,7 tis. € 28,5 tis. €
2023 350,6 tis. € 24,0 tis. €
2022 364,1 tis. € 65,1 tis. €
2021 625,2 tis. € 44,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,0 mil. €
  • Finančné účty34,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie265 €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku6,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov117,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie24,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky558,0 tis. €
  • Bankové úvery344,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Pure Energy Slovakia, s. r. o. v konkurze?

Pure Energy Slovakia, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Pure Energy Slovakia, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Pure Energy Slovakia, s. r. o. tržby 366,3 tis. €.

Je firma Pure Energy Slovakia, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Pure Energy Slovakia, s. r. o. dosiahla zisk 24,4 tis. €.

Je Pure Energy Slovakia, s. r. o. platiteľom DPH?

Pure Energy Slovakia, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Pure Energy Slovakia, s. r. o. sídli?

Pure Energy Slovakia, s. r. o. má sídlo na adrese Malý trh 2/A, Bratislava, 811 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026