REN-REHAB, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36811114
DIČ: 2022421742
IČ DPH: SK2022421742
E. Belluša 6752/4, Piešťany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: E. Belluša 6752/4, Piešťany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.22
Dátum vzniku: 28. 7. 2007
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/20401/T
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod ) v rozsahu voľnej živnosti; sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Miloš Chudý od 28. 7. 2007
    konateľ
  • MUDr. Renáta Chudá od 28. 7. 2007
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť REN-REHAB, spol. s r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 4 % na 13,3 tis. € a tržby jej klesli o 4 % na 127,0 tis. €.

127,0 tis. €
Tržby
13,3 tis. €
Zisk
150,5 tis. €
Aktíva
136,1 tis. €
Vlastné imanie
10 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 24,0 tis., 2022 11,8 tis., 2023 21,9 tis., 2024 12,8 tis., 2025 13,3 tis.202124,0 tis.202211,8 tis.202321,9 tis.202412,8 tis.202513,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 113,9 tis., 2022 95,0 tis., 2023 141,1 tis., 2024 131,9 tis., 2025 127,0 tis.2021113,9 tis.202295,0 tis.2023141,1 tis.2024131,9 tis.2025127,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 127,0 tis. € 13,3 tis. €
2024 131,9 tis. € 12,8 tis. €
2023 141,1 tis. € 21,9 tis. €
2022 95,0 tis. € 11,8 tis. €
2021 113,9 tis. € 24,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie136,1 tis. €
  • Záväzky14,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma REN-REHAB, spol. s r.o. v konkurze?

REN-REHAB, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma REN-REHAB, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala REN-REHAB, spol. s r.o. tržby 127,0 tis. €.

Je firma REN-REHAB, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 REN-REHAB, spol. s r.o. dosiahla zisk 13,3 tis. €.

Je REN-REHAB, spol. s r.o. platiteľom DPH?

REN-REHAB, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma REN-REHAB, spol. s r.o. sídli?

REN-REHAB, spol. s r.o. má sídlo na adrese E. Belluša 6752/4, Piešťany, 921 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026