IVANKO Slovakia, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36807443
DIČ: 2022416924
IČ DPH: SK2022416924
Ruská Nová Ves 65, Ruská Nová Ves

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ruská Nová Ves 65, Ruská Nová Ves Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.62
Dátum vzniku: 1. 8. 2007
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 2007
Spisová značka: Sro/18881/P
Predmet podnikania (výber): kovoobrábanie; výroba, montáž, rekonštrukcia hadíc pre hydrauliku; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Janka Ivanková od 1. 8. 2007
    konateľspoločník
  • Ing. Ľubomír Ivanko od 1. 8. 2007
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť IVANKO Slovakia, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 10 % na 8,5 tis. € a tržby jej klesli o 15 % na 322,0 tis. €.

322,0 tis. €
Tržby
8,5 tis. €
Zisk
334,5 tis. €
Celkové výnosy
254,0 tis. €
Aktíva
146,0 tis. €
Vlastné imanie
43 %
Celková zadlženosť
47,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 27,1 tis., 2022 27,9 tis., 2023 −2,0 tis., 2024 9,5 tis., 2025 8,5 tis.202127,1 tis.202227,9 tis.2023−2,0 tis.20249,5 tis.20258,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 484,0 tis., 2022 574,1 tis., 2023 553,2 tis., 2024 377,5 tis., 2025 322,0 tis.2021484,0 tis.2022574,1 tis.2023553,2 tis.2024377,5 tis.2025322,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 322,0 tis. € 8,5 tis. €
2024 377,5 tis. € 9,5 tis. €
2023 553,2 tis. € -2,0 tis. €
2022 574,1 tis. € 27,9 tis. €
2021 484,0 tis. € 27,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok117,0 tis. €
  • Zásoby68,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky31,9 tis. €
  • Finančné účty36,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy3,0 tis. €
  • Fondy zo zisku2,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov125,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie8,5 tis. €
  • Rezervy1,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky403 €
  • Krátkodobé záväzky32,2 tis. €
  • Bankové úvery74,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma IVANKO Slovakia, s.r.o. v konkurze?

IVANKO Slovakia, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma IVANKO Slovakia, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala IVANKO Slovakia, s.r.o. tržby 322,0 tis. €.

Je firma IVANKO Slovakia, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 IVANKO Slovakia, s.r.o. dosiahla zisk 8,5 tis. €.

Je IVANKO Slovakia, s.r.o. platiteľom DPH?

IVANKO Slovakia, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma IVANKO Slovakia, s.r.o. sídli?

IVANKO Slovakia, s.r.o. má sídlo na adrese Ruská Nová Ves 65, Ruská Nová Ves, 080 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026