RVS invest s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36807281
DIČ: 2022422600
IČ DPH: SK2022422600
Nádražná 538/14, Trenčianske Teplice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nádražná 538/14, Trenčianske Teplice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Informačné služby 63.11
Dátum vzniku: 20. 7. 2007
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 11. 2008
Spisová značka: Sro/18056/R
Predmet podnikania (výber): záhradnícke služby; automatizované spracovanie dát; tlmočnícke služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Uladzimir Reznikau od 20. 7. 2007
    konateľspoločník
  • Uladzislava Reznikava od 5. 8. 2013
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť RVS invest s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 86 % na 2,5 tis. € a tržby jej narástli o 61 % na 939,1 tis. €.

939,1 tis. €
Tržby
2,5 tis. €
Zisk
942,8 tis. €
Celkové výnosy
226,4 tis. €
Aktíva
180,3 tis. €
Vlastné imanie
20 %
Celková zadlženosť
6,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5,4 tis., 2022 22,6 tis., 2023 3,7 tis., 2024 18,2 tis., 2025 2,5 tis.20215,4 tis.202222,6 tis.20233,7 tis.202418,2 tis.20252,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 58,5 tis., 2022 197,6 tis., 2023 342,4 tis., 2024 583,7 tis., 2025 939,1 tis.202158,5 tis.2022197,6 tis.2023342,4 tis.2024583,7 tis.2025939,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 939,1 tis. € 2,5 tis. €
2024 583,7 tis. € 18,2 tis. €
2023 342,4 tis. € 3,7 tis. €
2022 197,6 tis. € 22,6 tis. €
2021 58,5 tis. € 5,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok56,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky155,4 tis. €
  • Finančné účty14,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov170,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie2,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky15,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky31,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma RVS invest s.r.o. v konkurze?

RVS invest s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma RVS invest s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala RVS invest s.r.o. tržby 939,1 tis. €.

Je firma RVS invest s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 RVS invest s.r.o. dosiahla zisk 2,5 tis. €.

Je RVS invest s.r.o. platiteľom DPH?

RVS invest s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma RVS invest s.r.o. sídli?

RVS invest s.r.o. má sídlo na adrese Nádražná 538/14, Trenčianske Teplice, 914 51.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026