LEKÁREŇ RAČA, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36806650
DIČ: 2022569329
IČ DPH: SK2022569329
Tbiliská 6, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Tbiliská 6, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.73
Dátum vzniku: 19. 7. 2007
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 9. 4. 2008
Spisová značka: Sro/47011/B
Predmet podnikania (výber): správa počítačových sietí; zásielkový predaj; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Eva Kasanová od 19. 7. 2007
    konateľspoločník
  • Marta Hétharšiová od 19. 7. 2007
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť LEKÁREŇ RAČA, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 342 % na 51,6 tis. € a tržby jej klesli o 46 % na 3,0 mil. €.

3,0 mil. €
Tržby
51,6 tis. €
Zisk
3,0 mil. €
Celkové výnosy
428,4 tis. €
Aktíva
179,4 tis. €
Vlastné imanie
58 %
Celková zadlženosť
7,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −3,6 tis., 2022 9,1 tis., 2023 14,0 tis., 2024 11,7 tis., 2025 51,6 tis.2021−3,6 tis.20229,1 tis.202314,0 tis.202411,7 tis.202551,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 687,6 tis., 2022 889,3 tis., 2023 1,1 mil., 2024 5,5 mil., 2025 3,0 mil.2021687,6 tis.2022889,3 tis.20231,1 mil.20245,5 mil.20253,0 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 3,0 mil. € 51,6 tis. €
2024 5,5 mil. € 11,7 tis. €
2023 1,1 mil. € 14,0 tis. €
2022 889,3 tis. € 9,1 tis. €
2021 687,6 tis. € -3,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok99,0 tis. €
  • Zásoby151,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky118,6 tis. €
  • Finančné účty58,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie996 €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov120,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie51,6 tis. €
  • Rezervy1,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky3,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky244,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma LEKÁREŇ RAČA, s.r.o. v konkurze?

LEKÁREŇ RAČA, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma LEKÁREŇ RAČA, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala LEKÁREŇ RAČA, s.r.o. tržby 3,0 mil. €.

Je firma LEKÁREŇ RAČA, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 LEKÁREŇ RAČA, s.r.o. dosiahla zisk 51,6 tis. €.

Je LEKÁREŇ RAČA, s.r.o. platiteľom DPH?

LEKÁREŇ RAČA, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma LEKÁREŇ RAČA, s.r.o. sídli?

LEKÁREŇ RAČA, s.r.o. má sídlo na adrese Tbiliská 6, Bratislava, 831 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026