RAPID INVEST SLOVAKIA, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36806005
DIČ: 2022419278
IČ DPH: SK2022419278
Svätoondrejská 11/5, Komárno

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Svätoondrejská 11/5, Komárno Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.90
Dátum vzniku: 18. 7. 2007
Základné imanie: 7,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 12. 12. 2007
Spisová značka: Sro/20297/N
Predmet podnikania (výber): obchodná činnosť (maloobchod a veľkoobchod) s tovarom v rozsahu voľnej živnosti; sprostredkovanie dopravy, obchodu, výroby, služieb a reklamy v rozsahu voľných živností; finančný leasing …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Gábor Topor od 17. 1. 2018
    konateľspoločník
  • Kálmán Fábián od 17. 1. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť RAPID INVEST SLOVAKIA, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 59,0 tis. € a tržby jej narástli o 310 % na 604,6 tis. €.

604,6 tis. €
Tržby
59,0 tis. €
Strata
604,6 tis. €
Celkové výnosy
2,3 mil. €
Aktíva
2,3 mil. €
Vlastné imanie
1 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 44,6 tis., 2022 12,3 tis., 2023 20,0 tis., 2024 92,0 tis., 2025 −59,0 tis.202144,6 tis.202212,3 tis.202320,0 tis.202492,0 tis.2025−59,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 110,7 tis., 2022 168,8 tis., 2023 154,0 tis., 2024 147,4 tis., 2025 604,6 tis.2021110,7 tis.2022168,8 tis.2023154,0 tis.2024147,4 tis.2025604,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 604,6 tis. € -59,0 tis. €
2024 147,4 tis. € 92,0 tis. €
2023 154,0 tis. € 20,0 tis. €
2022 168,8 tis. € 12,3 tis. €
2021 110,7 tis. € 44,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok11,4 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok587,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky5,1 tis. €
  • Krátkodobý finančný majetok674,4 tis. €
  • Finančné účty1,0 mil. €
  • Časové rozlíšenie1,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov2,3 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-59,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky28,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma RAPID INVEST SLOVAKIA, s.r.o. v konkurze?

RAPID INVEST SLOVAKIA, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma RAPID INVEST SLOVAKIA, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala RAPID INVEST SLOVAKIA, s.r.o. tržby 604,6 tis. €.

Je firma RAPID INVEST SLOVAKIA, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 RAPID INVEST SLOVAKIA, s.r.o. vykázala stratu 59,0 tis. €.

Je RAPID INVEST SLOVAKIA, s.r.o. platiteľom DPH?

RAPID INVEST SLOVAKIA, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma RAPID INVEST SLOVAKIA, s.r.o. sídli?

RAPID INVEST SLOVAKIA, s.r.o. má sídlo na adrese Svätoondrejská 11/5, Komárno, 945 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026