24h oil s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36799742
DIČ: 2022414229
IČ DPH: SK2022414229
Rozálska 8, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Rozálska 8, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.30
Dátum vzniku: 4. 7. 2007
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2014
Spisová značka: Sro/46765/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Alexandra Ochotnická od 11. 6. 2021
    konateľ
  • Ing. Juraj Máťuš od 25. 8. 2022
    konateľ
  • Ing. Andrej Ochotnický od 7. 10. 2022
    spoločník
  • Malacky Trade s.r.o. od 7. 10. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť 24h oil s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 31 % na 11,9 tis. € a tržby jej klesli o 15 % na 1,8 mil. €.

1,8 mil. €
Tržby
11,9 tis. €
Zisk
1,8 mil. €
Celkové výnosy
335,6 tis. €
Aktíva
149,3 tis. €
Vlastné imanie
56 %
Celková zadlženosť
3,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 11,8 tis., 2022 52,3 tis., 2023 18,3 tis., 2024 17,3 tis., 2025 11,9 tis.202111,8 tis.202252,3 tis.202318,3 tis.202417,3 tis.202511,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,5 mil., 2022 2,9 mil., 2023 2,4 mil., 2024 2,1 mil., 2025 1,8 mil.20211,5 mil.20222,9 mil.20232,4 mil.20242,1 mil.20251,8 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,8 mil. € 11,9 tis. €
2024 2,1 mil. € 17,3 tis. €
2023 2,4 mil. € 18,3 tis. €
2022 2,9 mil. € 52,3 tis. €
2021 1,5 mil. € 11,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok61,6 tis. €
  • Zásoby30,9 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky112,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky17,9 tis. €
  • Finančné účty110,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy112,7 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov17,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie11,9 tis. €
  • Rezervy270 €
  • Krátkodobé záväzky155,3 tis. €
  • Bankové úvery30,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma 24h oil s. r. o. v konkurze?

24h oil s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma 24h oil s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala 24h oil s. r. o. tržby 1,8 mil. €.

Je firma 24h oil s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 24h oil s. r. o. dosiahla zisk 11,9 tis. €.

Je 24h oil s. r. o. platiteľom DPH?

24h oil s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma 24h oil s. r. o. sídli?

24h oil s. r. o. má sídlo na adrese Rozálska 8, Bratislava, 841 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026