OKO Prešov, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36796654
DIČ: 2022399522
Kováčska 15, Prešov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kováčska 15, Prešov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.21
Dátum vzniku: 26. 6. 2007
Základné imanie: 6,6 tis. €
Spisová značka: Sro/18786/P
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živností; sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Drahoslava Hurtuková od 26. 6. 2007
    konateľ
  • MUDr. Lukáš Hurtuk od 30. 7. 2010
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť OKO Prešov, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 1 % na 115,8 tis. € a tržby jej narástli o 8 % na 257,5 tis. €.

257,5 tis. €
Tržby
115,8 tis. €
Zisk
258,2 tis. €
Celkové výnosy
193,7 tis. €
Aktíva
180,6 tis. €
Vlastné imanie
7 %
Celková zadlženosť
87,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 44,5 tis., 2022 59,0 tis., 2023 91,9 tis., 2024 114,2 tis., 2025 115,8 tis.202144,5 tis.202259,0 tis.202391,9 tis.2024114,2 tis.2025115,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 147,2 tis., 2022 173,5 tis., 2023 220,3 tis., 2024 238,2 tis., 2025 257,5 tis.2021147,2 tis.2022173,5 tis.2023220,3 tis.2024238,2 tis.2025257,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 257,5 tis. € 115,8 tis. €
2024 238,2 tis. € 114,2 tis. €
2023 220,3 tis. € 91,9 tis. €
2022 173,5 tis. € 59,0 tis. €
2021 147,2 tis. € 44,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok46,3 tis. €
  • Zásoby1,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky24,0 tis. €
  • Finančné účty122,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy662 €
  • Fondy zo zisku2,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov55,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie115,8 tis. €
  • Rezervy3,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky799 €
  • Krátkodobé záväzky8,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma OKO Prešov, s.r.o. v konkurze?

OKO Prešov, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma OKO Prešov, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala OKO Prešov, s.r.o. tržby 257,5 tis. €.

Je firma OKO Prešov, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 OKO Prešov, s.r.o. dosiahla zisk 115,8 tis. €.

Kde firma OKO Prešov, s.r.o. sídli?

OKO Prešov, s.r.o. má sídlo na adrese Kováčska 15, Prešov, 080 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026