STANĚK VETRÁK & PARTNERI, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36795038
DIČ: 2022401172
IČ DPH: SK2022401172
Dunajská 15, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Dunajská 15, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.10
Dátum vzniku: 22. 6. 2007
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 9. 7. 2007
Spisová značka: Sro/46595/B
Predmet podnikania: poskytovanie právnych služieb

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • JUDr. Anton Staněk od 22. 6. 2007
    konateľspoločník
  • JUDr. Miriam Staněková od 26. 1. 2016
    konateľspoločník
  • Mgr. Peter Vetrák od 21. 5. 2009
    konateľspoločník
  • JUDr. Nina Vargová od 7. 12. 2022
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť STANĚK VETRÁK & PARTNERI, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 12 % na 421,7 tis. € a tržby jej narástli o 16 % na 1,1 mil. €.

1,1 mil. €
Tržby
421,7 tis. €
Zisk
1,7 mil. €
Celkové výnosy
1,3 mil. €
Aktíva
1,1 mil. €
Vlastné imanie
12 %
Celková zadlženosť
62,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 207,9 tis., 2022 292,0 tis., 2023 266,9 tis., 2024 378,0 tis., 2025 421,7 tis.2021207,9 tis.2022292,0 tis.2023266,9 tis.2024378,0 tis.2025421,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 671,6 tis., 2022 832,9 tis., 2023 845,0 tis., 2024 989,6 tis., 2025 1,1 mil.2021671,6 tis.2022832,9 tis.2023845,0 tis.2024989,6 tis.20251,1 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,1 mil. € 421,7 tis. €
2024 989,6 tis. € 378,0 tis. €
2023 845,0 tis. € 266,9 tis. €
2022 832,9 tis. € 292,0 tis. €
2021 671,6 tis. € 207,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok7,0 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok37,5 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok30,0 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky52,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky883,9 tis. €
  • Finančné účty242,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie9,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov679,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie421,7 tis. €
  • Rezervy4,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky31,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky117,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma STANĚK VETRÁK & PARTNERI, s.r.o. v konkurze?

STANĚK VETRÁK & PARTNERI, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma STANĚK VETRÁK & PARTNERI, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala STANĚK VETRÁK & PARTNERI, s.r.o. tržby 1,1 mil. €.

Je firma STANĚK VETRÁK & PARTNERI, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 STANĚK VETRÁK & PARTNERI, s.r.o. dosiahla zisk 421,7 tis. €.

Je STANĚK VETRÁK & PARTNERI, s.r.o. platiteľom DPH?

STANĚK VETRÁK & PARTNERI, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma STANĚK VETRÁK & PARTNERI, s.r.o. sídli?

STANĚK VETRÁK & PARTNERI, s.r.o. má sídlo na adrese Dunajská 15, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026