COLOR OPTIK SK, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36792896
DIČ: 2022405165
IČ DPH: SK2022405165
Továrenská 4069/44, Dubnica nad Váhom

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Továrenská 4069/44, Dubnica nad Váhom Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.90
Dátum vzniku: 19. 6. 2007
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 10. 2007
Spisová značka: Sro/17929/R
Predmet podnikania (výber): veľkoobchod v rozsahu voľných živností; maloobchod v rozsahu voľných živností

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jaromír Kolomazník od 19. 6. 2007
    konateľspoločník
  • Kateřina Kolomazníková Lyritsi od 19. 6. 2007
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť COLOR OPTIK SK, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 19 % na 119,5 tis. € a tržby jej narástli o 3 % na 561,4 tis. €.

561,4 tis. €
Tržby
119,5 tis. €
Zisk
572,2 tis. €
Celkové výnosy
363,9 tis. €
Aktíva
318,6 tis. €
Vlastné imanie
12 %
Celková zadlženosť
25,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 59,0 tis., 2022 82,6 tis., 2023 85,8 tis., 2024 100,7 tis., 2025 119,5 tis.202159,0 tis.202282,6 tis.202385,8 tis.2024100,7 tis.2025119,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 296,3 tis., 2022 394,9 tis., 2023 511,2 tis., 2024 544,3 tis., 2025 561,4 tis.2021296,3 tis.2022394,9 tis.2023511,2 tis.2024544,3 tis.2025561,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 561,4 tis. € 119,5 tis. €
2024 544,3 tis. € 100,7 tis. €
2023 511,2 tis. € 85,8 tis. €
2022 394,9 tis. € 82,6 tis. €
2021 296,3 tis. € 59,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Krátkodobé pohľadávky30,2 tis. €
  • Finančné účty333,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov191,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie119,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky45,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma COLOR OPTIK SK, s.r.o. v konkurze?

COLOR OPTIK SK, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma COLOR OPTIK SK, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala COLOR OPTIK SK, s.r.o. tržby 561,4 tis. €.

Je firma COLOR OPTIK SK, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 COLOR OPTIK SK, s.r.o. dosiahla zisk 119,5 tis. €.

Je COLOR OPTIK SK, s.r.o. platiteľom DPH?

COLOR OPTIK SK, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma COLOR OPTIK SK, s.r.o. sídli?

COLOR OPTIK SK, s.r.o. má sídlo na adrese Továrenská 4069/44, Dubnica nad Váhom, 018 41.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026