FASHION SLOVAKIA, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36792489
DIČ: 2022406342
IČ DPH: SK2022406342
Turecká 2/E, Senec

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Turecká 2/E, Senec Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 16. 6. 2007
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 23. 11. 2012
Spisová značka: Sro/46511/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností; tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností; sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti …

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť FASHION SLOVAKIA, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 126 % na 2,3 tis. € a tržby jej klesli o 41 % na 22,7 tis. €.

22,7 tis. €
Tržby
2,3 tis. €
Zisk
44,2 tis. €
Celkové výnosy
367,5 tis. €
Aktíva
5,7 tis. €
Vlastné imanie
98 %
Celková zadlženosť
68,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 787, 2022 456, 2023 132, 2024 1,0 tis., 2025 2,3 tis.20217872022456202313220241,0 tis.20252,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 12,6 tis., 2022 27,7 tis., 2023 43,6 tis., 2024 38,7 tis., 2025 22,7 tis.202112,6 tis.202227,7 tis.202343,6 tis.202438,7 tis.202522,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 22,7 tis. € 2,3 tis. €
2024 38,7 tis. € 1,0 tis. €
2023 43,6 tis. € 132 €
2022 27,7 tis. € 456 €
2021 12,6 tis. € 787 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok37,2 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky282,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky39,4 tis. €
  • Finančné účty8,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy10,0 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-13,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie2,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky19,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky342,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma FASHION SLOVAKIA, s.r.o. v konkurze?

FASHION SLOVAKIA, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma FASHION SLOVAKIA, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala FASHION SLOVAKIA, s.r.o. tržby 22,7 tis. €.

Je firma FASHION SLOVAKIA, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 FASHION SLOVAKIA, s.r.o. dosiahla zisk 2,3 tis. €.

Je FASHION SLOVAKIA, s.r.o. platiteľom DPH?

FASHION SLOVAKIA, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma FASHION SLOVAKIA, s.r.o. sídli?

FASHION SLOVAKIA, s.r.o. má sídlo na adrese Turecká 2/E, Senec, 903 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026