Tabak Invest Slovakia, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36788694
DIČ: 2022390370
IČ DPH: SK2022390370
Tomášikova 30, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Tomášikova 30, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Reklama a prieskum trhu 73.20
Dátum vzniku: 8. 6. 2007
Základné imanie: 116,2 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 18. 6. 2007
Spisová značka: Sro/46352/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Juraj Pažitka od 8. 6. 2007
    konateľ
  • OMNIA - ITAZ, a.s. od 18. 1. 2022
    spoločník
  • Tabak Invest s.r.o. od 2. 7. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Tabak Invest Slovakia, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 8,0 tis. € a tržby jej klesli o 11 % na 729,7 tis. €.

729,7 tis. €
Tržby
8,0 tis. €
Strata
730,8 tis. €
Celkové výnosy
448,2 tis. €
Aktíva
150,0 tis. €
Vlastné imanie
67 %
Celková zadlženosť
12,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 511, 2022 16,6 tis., 2023 1,7 tis., 2024 530, 2025 −8,0 tis.2021511202216,6 tis.20231,7 tis.20245302025−8,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 825,8 tis., 2022 951,8 tis., 2023 963,8 tis., 2024 815,8 tis., 2025 729,7 tis.2021825,8 tis.2022951,8 tis.2023963,8 tis.2024815,8 tis.2025729,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 729,7 tis. € -8,0 tis. €
2024 815,8 tis. € 530 €
2023 963,8 tis. € 1,7 tis. €
2022 951,8 tis. € 16,6 tis. €
2021 825,8 tis. € 511 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok30,5 tis. €
  • Zásoby340,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky53,0 tis. €
  • Finančné účty21,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie3,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie116,2 tis. €
  • Fondy zo zisku8,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov33,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-8,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky5,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky167,8 tis. €
  • Bankové úvery124,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Tabak Invest Slovakia, s.r.o. v konkurze?

Tabak Invest Slovakia, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Tabak Invest Slovakia, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Tabak Invest Slovakia, s.r.o. tržby 729,7 tis. €.

Je firma Tabak Invest Slovakia, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Tabak Invest Slovakia, s.r.o. vykázala stratu 8,0 tis. €.

Je Tabak Invest Slovakia, s.r.o. platiteľom DPH?

Tabak Invest Slovakia, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Tabak Invest Slovakia, s.r.o. sídli?

Tabak Invest Slovakia, s.r.o. má sídlo na adrese Tomášikova 30, Bratislava, 821 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026