INT - MEDICAL s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36786896
DIČ: 2022397982
L. Svobodu 2400/23, Trebišov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: L. Svobodu 2400/23, Trebišov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.22
Dátum vzniku: 6. 6. 2007
Základné imanie: 6,6 tis. €
Spisová značka: Sro/19909/V
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností; podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Michal Daniš od 16. 4. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť INT - MEDICAL s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 60 % na 30,1 tis. € a tržby jej narástli o 16 % na 76,4 tis. €.

76,4 tis. €
Tržby
30,1 tis. €
Zisk
170,6 tis. €
Aktíva
168,2 tis. €
Vlastné imanie
1 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 14,5 tis., 2022 18,8 tis., 2023 21,5 tis., 2024 18,8 tis., 2025 30,1 tis.202114,5 tis.202218,8 tis.202321,5 tis.202418,8 tis.202530,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 53,5 tis., 2022 58,9 tis., 2023 69,3 tis., 2024 65,7 tis., 2025 76,4 tis.202153,5 tis.202258,9 tis.202369,3 tis.202465,7 tis.202576,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 76,4 tis. € 30,1 tis. €
2024 65,7 tis. € 18,8 tis. €
2023 69,3 tis. € 21,5 tis. €
2022 58,9 tis. € 18,8 tis. €
2021 53,5 tis. € 14,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie168,2 tis. €
  • Záväzky2,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma INT - MEDICAL s.r.o. v konkurze?

INT - MEDICAL s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma INT - MEDICAL s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala INT - MEDICAL s.r.o. tržby 76,4 tis. €.

Je firma INT - MEDICAL s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 INT - MEDICAL s.r.o. dosiahla zisk 30,1 tis. €.

Kde firma INT - MEDICAL s.r.o. sídli?

INT - MEDICAL s.r.o. má sídlo na adrese L. Svobodu 2400/23, Trebišov, 075 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026