SK FARM Partners s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36783111
DIČ: 2022391657
IČ DPH: SK2022391657
Nitrianska 1835/1, Piešťany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nitrianska 1835/1, Piešťany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ostatné odborné, vedecké a technické činnosti 74.30
Dátum vzniku: 29. 5. 2007
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 19. 11. 2013
Spisová značka: Sro/51596/T
Predmet podnikania (výber): prekladateľské a tlmočnícke služby; podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti ( veľkoobchod ) …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ján Drevenák od 20. 3. 2014
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SK FARM Partners s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 6 % na 55,8 tis. € a tržby jej klesli o 14 % na 2,0 mil. €.

2,0 mil. €
Tržby
55,8 tis. €
Zisk
2,1 mil. €
Celkové výnosy
880,3 tis. €
Aktíva
188,1 tis. €
Vlastné imanie
79 %
Celková zadlženosť
8,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,3 tis., 2022 6,4 tis., 2023 42,4 tis., 2024 52,6 tis., 2025 55,8 tis.20212,3 tis.20226,4 tis.202342,4 tis.202452,6 tis.202555,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 819,7 tis., 2022 1,2 mil., 2023 2,3 mil., 2024 2,4 mil., 2025 2,0 mil.2021819,7 tis.20221,2 mil.20232,3 mil.20242,4 mil.20252,0 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,0 mil. € 55,8 tis. €
2024 2,4 mil. € 52,6 tis. €
2023 2,3 mil. € 42,4 tis. €
2022 1,2 mil. € 6,4 tis. €
2021 819,7 tis. € 2,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok118,9 tis. €
  • Zásoby235,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky413,0 tis. €
  • Finančné účty112,6 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie188,1 tis. €
  • Záväzky692,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SK FARM Partners s. r. o. v konkurze?

SK FARM Partners s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SK FARM Partners s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SK FARM Partners s. r. o. tržby 2,0 mil. €.

Je firma SK FARM Partners s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SK FARM Partners s. r. o. dosiahla zisk 55,8 tis. €.

Je SK FARM Partners s. r. o. platiteľom DPH?

SK FARM Partners s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SK FARM Partners s. r. o. sídli?

SK FARM Partners s. r. o. má sídlo na adrese Nitrianska 1835/1, Piešťany, 921 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026