P.V. INVEST s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36775665
DIČ: 2022387697
IČ DPH: SK2022387697
Rastislavova 14, Lužianky

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Rastislavova 14, Lužianky Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ubytovanie 55.20
Dátum vzniku: 11. 5. 2007
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 9. 4. 2009
Spisová značka: Sro/19897/N
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností; sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľných živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Peter Máčik od 11. 5. 2007
    konateľ
  • Vladimír Vlačuška od 11. 5. 2007
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť P.V. INVEST s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 7,7 tis. € a tržby jej klesli o 35 % na 82,0 tis. €.

82,0 tis. €
Tržby
7,7 tis. €
Strata
82,8 tis. €
Celkové výnosy
285,9 tis. €
Aktíva
-95,3 tis. €
Vlastné imanie
133 %
Celková zadlženosť
11,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 721, 2022 53, 2023 3,6 tis., 2024 2,6 tis., 2025 −7,7 tis.202172120225320233,6 tis.20242,6 tis.2025−7,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 88,8 tis., 2022 94,7 tis., 2023 124,1 tis., 2024 126,2 tis., 2025 82,0 tis.202188,8 tis.202294,7 tis.2023124,1 tis.2024126,2 tis.202582,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 82,0 tis. € -7,7 tis. €
2024 126,2 tis. € 2,6 tis. €
2023 124,1 tis. € 3,6 tis. €
2022 94,7 tis. € 53 €
2021 88,8 tis. € 721 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok170,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky97,9 tis. €
  • Finančné účty17,5 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie-95,3 tis. €
  • Záväzky381,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma P.V. INVEST s.r.o. v konkurze?

P.V. INVEST s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma P.V. INVEST s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala P.V. INVEST s.r.o. tržby 82,0 tis. €.

Je firma P.V. INVEST s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 P.V. INVEST s.r.o. vykázala stratu 7,7 tis. €.

Je P.V. INVEST s.r.o. platiteľom DPH?

P.V. INVEST s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma P.V. INVEST s.r.o. sídli?

P.V. INVEST s.r.o. má sídlo na adrese Rastislavova 14, Lužianky, 951 41.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026