LUTRANS - REAL, spol. s r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36771911
DIČ: 2022372583
IČ DPH: SK2022372583
Nosice 233, Púchov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nosice 233, Púchov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.72
Dátum vzniku: 3. 5. 2007
Základné imanie: 46,5 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 5. 2007
Spisová značka: Sro/40065/R
Predmet podnikania (výber): Zasielateľstvo; Skladovanie a pomocné činnosti v doprave; Čistiace a upratovacie služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Miroslav Lukáč od 25. 6. 2009
    konateľspoločník
  • MVDr. Dagmar Lukáčová od 17. 5. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť LUTRANS - REAL, spol. s r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 121,7 tis. € a tržby jej klesli o 2 % na 22,2 mil. €.

22,2 mil. €
Tržby
121,7 tis. €
Strata
34,2 mil. €
Celkové výnosy
11,9 mil. €
Aktíva
5,0 mil. €
Vlastné imanie
58 %
Celková zadlženosť
3,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 721,2 tis., 2022 762,8 tis., 2023 506,8 tis., 2024 283,6 tis., 2025 −121,7 tis.2021721,2 tis.2022762,8 tis.2023506,8 tis.2024283,6 tis.2025−121,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 18,1 mil., 2022 19,6 mil., 2023 20,5 mil., 2024 22,7 mil., 2025 22,2 mil.202118,1 mil.202219,6 mil.202320,5 mil.202422,7 mil.202522,2 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 22,2 mil. € -121,7 tis. €
2024 22,7 mil. € 283,6 tis. €
2023 20,5 mil. € 506,8 tis. €
2022 19,6 mil. € 762,8 tis. €
2021 18,1 mil. € 721,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok6,7 mil. €
  • Zásoby633,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky3,4 mil. €
  • Finančné účty1,2 mil. €
  • Časové rozlíšenie23,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie46,5 tis. €
  • Kapitálové fondy2,2 mil. €
  • Fondy zo zisku6,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov2,9 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-121,7 tis. €
  • Rezervy7,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky2,2 mil. €
  • Krátkodobé záväzky3,8 mil. €
  • Bankové úvery850,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie831 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma LUTRANS - REAL, spol. s r. o. v konkurze?

LUTRANS - REAL, spol. s r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma LUTRANS - REAL, spol. s r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala LUTRANS - REAL, spol. s r. o. tržby 22,2 mil. €.

Je firma LUTRANS - REAL, spol. s r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 LUTRANS - REAL, spol. s r. o. vykázala stratu 121,7 tis. €.

Je LUTRANS - REAL, spol. s r. o. platiteľom DPH?

LUTRANS - REAL, spol. s r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma LUTRANS - REAL, spol. s r. o. sídli?

LUTRANS - REAL, spol. s r. o. má sídlo na adrese Nosice 233, Púchov, 020 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026