Trnavské Športové Centrum, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36768057
DIČ: 2022368128
IČ DPH: SK2022368128
Majcichov 215, Majcichov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Majcichov 215, Majcichov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 24. 4. 2007
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 9. 2011
Spisová značka: Sro/19958/T
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); administratívne práce vykonávané prostredníctvom elektronického internetového portálu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Romana Machová od 24. 4. 2007
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Trnavské Športové Centrum, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 77 % na 37,8 tis. € a tržby jej klesli o 41 % na 265,5 tis. €.

265,5 tis. €
Tržby
37,8 tis. €
Zisk
331,7 tis. €
Celkové výnosy
538,3 tis. €
Aktíva
509,5 tis. €
Vlastné imanie
5 %
Celková zadlženosť
60,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 400,4 tis., 2022 282,6 tis., 2023 301,8 tis., 2024 162,5 tis., 2025 37,8 tis.2021400,4 tis.2022282,6 tis.2023301,8 tis.2024162,5 tis.202537,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 621,5 tis., 2022 594,6 tis., 2023 619,9 tis., 2024 447,7 tis., 2025 265,5 tis.2021621,5 tis.2022594,6 tis.2023619,9 tis.2024447,7 tis.2025265,5 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 644,2 tis., 2022 630,2 tis., 2023 650,1 tis., 2024 451,9 tis., 2025 331,7 tis.2021644,2 tis.2022630,2 tis.2023650,1 tis.2024451,9 tis.2025331,7 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 0, 2022 80,2 tis., 2023 93,0 tis., 2024 50,4 tis., 2025 23,8 tis.20210202280,2 tis.202393,0 tis.202450,4 tis.202523,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 265,5 tis. € 37,8 tis. €
2024 447,7 tis. € 162,5 tis. €
2023 619,9 tis. € 301,8 tis. €
2022 594,6 tis. € 282,6 tis. €
2021 621,5 tis. € 400,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok70,2 tis. €
  • Zásoby1,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky44,0 tis. €
  • Finančné účty420,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie3,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov464,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie37,8 tis. €
  • Rezervy2,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky24,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Trnavské Športové Centrum, s.r.o. v konkurze?

Trnavské Športové Centrum, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Trnavské Športové Centrum, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Trnavské Športové Centrum, s.r.o. tržby 265,5 tis. €.

Je firma Trnavské Športové Centrum, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Trnavské Športové Centrum, s.r.o. dosiahla zisk 37,8 tis. €.

Je Trnavské Športové Centrum, s.r.o. platiteľom DPH?

Trnavské Športové Centrum, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Trnavské Športové Centrum, s.r.o. sídli?

Trnavské Športové Centrum, s.r.o. má sídlo na adrese Majcichov 215, Majcichov, 919 22.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026