Retail park Prešov, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36765635
DIČ: 2022362540
IČ DPH: SK2022362540
Laurinská 18, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Laurinská 18, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 17. 4. 2007
Základné imanie: 1,0 mil. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 5. 2007
Spisová značka: Sro/143304/B
Predmet podnikania (výber): prenájom nehnuteľností, bytových a nebytových priestorov a poskytovanie základných služieb spojených s prenájmom nehn…; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • David Hauerland od 27. 11. 2019
    konateľ
  • FIDUROCK Nemovitosti a.s. od 25. 5. 2023
    spoločník
  • David Hýža od 28. 8. 2024
    prokurista
  • Ondřej Křivanec od 28. 8. 2024
    prokurista
  • Petr Vondrášek od 28. 8. 2024
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Retail park Prešov, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 41 % na 50,2 tis. € a tržby jej klesli o 15 % na 1,6 mil. €.

1,6 mil. €
Tržby
50,2 tis. €
Zisk
1,8 mil. €
Celkové výnosy
10,7 mil. €
Aktíva
1,5 mil. €
Vlastné imanie
86 %
Celková zadlženosť
59,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 86,5 tis., 2022 273,9 tis., 2023 122,0 tis., 2024 35,6 tis., 2025 50,2 tis.202186,5 tis.2022273,9 tis.2023122,0 tis.202435,6 tis.202550,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,5 mil., 2022 1,8 mil., 2023 1,9 mil., 2024 1,9 mil., 2025 1,6 mil.20211,5 mil.20221,8 mil.20231,9 mil.20241,9 mil.20251,6 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,6 mil. € 50,2 tis. €
2024 1,9 mil. € 35,6 tis. €
2023 1,9 mil. € 122,0 tis. €
2022 1,8 mil. € 273,9 tis. €
2021 1,5 mil. € 86,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok7,7 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky2,8 mil. €
  • Finančné účty220,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie1,0 mil. €
  • Kapitálové fondy3,8 mil. €
  • Fondy zo zisku28,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-3,3 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie50,2 tis. €
  • Rezervy10,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky92,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky160,4 tis. €
  • Bankové úvery8,9 mil. €
  • Časové rozlíšenie18,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Retail park Prešov, s.r.o. v konkurze?

Retail park Prešov, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Retail park Prešov, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Retail park Prešov, s.r.o. tržby 1,6 mil. €.

Je firma Retail park Prešov, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Retail park Prešov, s.r.o. dosiahla zisk 50,2 tis. €.

Je Retail park Prešov, s.r.o. platiteľom DPH?

Retail park Prešov, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Retail park Prešov, s.r.o. sídli?

Retail park Prešov, s.r.o. má sídlo na adrese Laurinská 18, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026