VITAMIN STATION SLOVAKIA, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36764841
DIČ: 2022364619
IČ DPH: SK2022364619
Hontianska 4, Šahy

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hontianska 4, Šahy Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.90
Dátum vzniku: 13. 4. 2007
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 5. 2007
Spisová značka: Sro/41581/N
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi - maloobchod v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti - veľkoobchod v rozsahu voľných živností; sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Szilárd Pölöskei od 1. 7. 2016
    konateľ
  • VITAMIN STATION MAGYARORSZÁG Kft. od 16. 11. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť VITAMIN STATION SLOVAKIA, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 29 % na 30,8 tis. € a tržby jej klesli o 19 % na 173,9 tis. €.

173,9 tis. €
Tržby
30,8 tis. €
Zisk
192,5 tis. €
Aktíva
181,3 tis. €
Vlastné imanie
6 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 24,0 tis., 2022 29,9 tis., 2023 33,7 tis., 2024 43,5 tis., 2025 30,8 tis.202124,0 tis.202229,9 tis.202333,7 tis.202443,5 tis.202530,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 106,1 tis., 2022 142,3 tis., 2023 189,8 tis., 2024 214,1 tis., 2025 173,9 tis.2021106,1 tis.2022142,3 tis.2023189,8 tis.2024214,1 tis.2025173,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 173,9 tis. € 30,8 tis. €
2024 214,1 tis. € 43,5 tis. €
2023 189,8 tis. € 33,7 tis. €
2022 142,3 tis. € 29,9 tis. €
2021 106,1 tis. € 24,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie181,3 tis. €
  • Záväzky11,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma VITAMIN STATION SLOVAKIA, s.r.o. v konkurze?

VITAMIN STATION SLOVAKIA, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma VITAMIN STATION SLOVAKIA, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala VITAMIN STATION SLOVAKIA, s.r.o. tržby 173,9 tis. €.

Je firma VITAMIN STATION SLOVAKIA, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 VITAMIN STATION SLOVAKIA, s.r.o. dosiahla zisk 30,8 tis. €.

Je VITAMIN STATION SLOVAKIA, s.r.o. platiteľom DPH?

VITAMIN STATION SLOVAKIA, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma VITAMIN STATION SLOVAKIA, s.r.o. sídli?

VITAMIN STATION SLOVAKIA, s.r.o. má sídlo na adrese Hontianska 4, Šahy, 936 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026