IM Pharma, spol. s r.o. v likvidácii

V likvidácii
IČO: 36762814
DIČ: 2022380426
IČ DPH: SK2022380426
Čapajevova 23, Prešov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Čapajevova 23, Prešov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.73
Dátum vzniku: 5. 4. 2007
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2007
Spisová značka: Sro/18477/P
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností; podnikateľské poradenstvo …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Karol Schneider od 16. 11. 2007
    konateľlikvidátorspoločník
  • PaedDr. Metodeja Schneiderová od 16. 11. 2007
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2024

Spoločnosť IM Pharma, spol. s r.o. v likvidácii v roku 2024 sa prepadla zo zisku do straty 166,8 tis. € a tržby jej narástli o 27 % na 820,0 tis. €.

820,0 tis. €
Tržby
166,8 tis. €
Strata
354,3 tis. €
Aktíva
24,2 tis. €
Vlastné imanie
93 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2020 48,4 tis., 2021 46,1 tis., 2022 16,0 tis., 2023 30,5 tis., 2024 −166,8 tis.202048,4 tis.202146,1 tis.202216,0 tis.202330,5 tis.2024−166,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2020 885,9 tis., 2021 1,1 mil., 2022 806,3 tis., 2023 644,1 tis., 2024 820,0 tis.2020885,9 tis.20211,1 mil.2022806,3 tis.2023644,1 tis.2024820,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2024 820,0 tis. € -166,8 tis. €
2023 644,1 tis. € 30,5 tis. €
2022 806,3 tis. € 16,0 tis. €
2021 1,1 mil. € 46,1 tis. €
2020 885,9 tis. € 48,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2024

Pasíva

  • Vlastné imanie24,2 tis. €
  • Záväzky330,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma IM Pharma, spol. s r.o. v likvidácii v konkurze?

IM Pharma, spol. s r.o. v likvidácii nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma IM Pharma, spol. s r.o. v likvidácii tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 mala IM Pharma, spol. s r.o. v likvidácii tržby 820,0 tis. €.

Je firma IM Pharma, spol. s r.o. v likvidácii v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 IM Pharma, spol. s r.o. v likvidácii vykázala stratu 166,8 tis. €.

Je IM Pharma, spol. s r.o. v likvidácii platiteľom DPH?

IM Pharma, spol. s r.o. v likvidácii je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma IM Pharma, spol. s r.o. v likvidácii sídli?

IM Pharma, spol. s r.o. v likvidácii má sídlo na adrese Čapajevova 23, Prešov, 080 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026