Obec Šumiac, Kameňolom Červená Skala spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36760935
DIČ: 2022353916
IČ DPH: SK2022353916
Červená Skala 740, Šumiac

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Červená Skala 740, Šumiac Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Iná ťažba a dobývanie 08.11
Dátum vzniku: 31. 3. 2007
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 4. 4. 2007
Spisová značka: Sro/12890/S
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností; sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mária Čupková od 26. 8. 2008
    konateľ
  • Obec Šumiac od 31. 3. 2007
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Obec Šumiac, Kameňolom Červená Skala spol. s r.o. v roku 2025 znížila stratu o 95 % na 143 € a tržby jej ostali na 138,1 tis. €.

138,1 tis. €
Tržby
143 €
Strata
72,2 tis. €
Aktíva
61,8 tis. €
Vlastné imanie
14 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −28,3 tis., 2022 3,4 tis., 2023 11,5 tis., 2024 −2,6 tis., 2025 −1432021−28,3 tis.20223,4 tis.202311,5 tis.2024−2,6 tis.2025−143
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 105,5 tis., 2022 196,9 tis., 2023 135,1 tis., 2024 137,7 tis., 2025 138,1 tis.2021105,5 tis.2022196,9 tis.2023135,1 tis.2024137,7 tis.2025138,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 138,1 tis. € -143 €
2024 137,7 tis. € -2,6 tis. €
2023 135,1 tis. € 11,5 tis. €
2022 196,9 tis. € 3,4 tis. €
2021 105,5 tis. € -28,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie61,8 tis. €
  • Záväzky10,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Obec Šumiac, Kameňolom Červená Skala spol. s r.o. v konkurze?

Obec Šumiac, Kameňolom Červená Skala spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Obec Šumiac, Kameňolom Červená Skala spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Obec Šumiac, Kameňolom Červená Skala spol. s r.o. tržby 138,1 tis. €.

Je firma Obec Šumiac, Kameňolom Červená Skala spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Obec Šumiac, Kameňolom Červená Skala spol. s r.o. vykázala stratu 143 €.

Je Obec Šumiac, Kameňolom Červená Skala spol. s r.o. platiteľom DPH?

Obec Šumiac, Kameňolom Červená Skala spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Obec Šumiac, Kameňolom Červená Skala spol. s r.o. sídli?

Obec Šumiac, Kameňolom Červená Skala spol. s r.o. má sídlo na adrese Červená Skala 740, Šumiac, 976 71.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026