Tatrainvest Asset s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36759601
DIČ: 2022358866
IČ DPH: SK2022358866
Červeňova 18, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Červeňova 18, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 29. 3. 2007
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 30. 7. 2008
Spisová značka: Sro/45308/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konačnému spotrebiteľovi / maloobchod / v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkoateľom živnosti / veľkoobchod / v rozsahu voľnej živnosti; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, výroby a služieb v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Martin Lancz od 29. 3. 2007
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Tatrainvest Asset s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 83 % na 205,7 tis. € a tržby jej narástli o 161 % na 441,0 tis. €.

441,0 tis. €
Tržby
205,7 tis. €
Zisk
1,3 mil. €
Celkové výnosy
4,6 mil. €
Aktíva
2,1 mil. €
Vlastné imanie
55 %
Celková zadlženosť
76,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 48,4 tis., 2022 45,0 tis., 2023 24,6 tis., 2024 1,2 mil., 2025 205,7 tis.202148,4 tis.202245,0 tis.202324,6 tis.20241,2 mil.2025205,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 149,2 tis., 2022 136,2 tis., 2023 148,1 tis., 2024 169,1 tis., 2025 441,0 tis.2021149,2 tis.2022136,2 tis.2023148,1 tis.2024169,1 tis.2025441,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 441,0 tis. € 205,7 tis. €
2024 169,1 tis. € 1,2 mil. €
2023 148,1 tis. € 24,6 tis. €
2022 136,2 tis. € 45,0 tis. €
2021 149,2 tis. € 48,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok667,4 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok3,8 mil. €
  • Zásoby24,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky85,0 tis. €
  • Finančné účty6,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,9 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie205,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,3 mil. €
  • Krátkodobé záväzky554,0 tis. €
  • Bankové úvery648,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Tatrainvest Asset s.r.o. v konkurze?

Tatrainvest Asset s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Tatrainvest Asset s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Tatrainvest Asset s.r.o. tržby 441,0 tis. €.

Je firma Tatrainvest Asset s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Tatrainvest Asset s.r.o. dosiahla zisk 205,7 tis. €.

Je Tatrainvest Asset s.r.o. platiteľom DPH?

Tatrainvest Asset s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Tatrainvest Asset s.r.o. sídli?

Tatrainvest Asset s.r.o. má sídlo na adrese Červeňova 18, Bratislava, 811 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026