Tempus - Invest s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36751871
DIČ: 2022346964
IČ DPH: SK2022346964
Rastislavova 110, Košice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Rastislavova 110, Košice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba odevov 14.19
Dátum vzniku: 14. 3. 2007
Základné imanie: 33,2 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 21. 3. 2007
Spisová značka: Sro/19509/V
Predmet podnikania (výber): poradenská činnosť v oblasti módnej tvorby, textilného designu a interiérových doplnkov; výroba šitých odevov; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Martin Sojka od 14. 3. 2007
    konateľspoločník
  • Ing. Vincent Vattai od 14. 3. 2007
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Tempus - Invest s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 9 % na 548,5 tis. € a tržby jej narástli o 2 % na 1,3 mil. €.

1,3 mil. €
Tržby
548,5 tis. €
Zisk
1,7 mil. €
Celkové výnosy
5,3 mil. €
Aktíva
585,0 tis. €
Vlastné imanie
89 %
Celková zadlženosť
63,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 481,9 tis., 2022 627,4 tis., 2023 630,7 tis., 2024 604,4 tis., 2025 548,5 tis.2021481,9 tis.2022627,4 tis.2023630,7 tis.2024604,4 tis.2025548,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 992,8 tis., 2022 1,2 mil., 2023 126,7 tis., 2024 1,2 mil., 2025 1,3 mil.2021992,8 tis.20221,2 mil.2023126,7 tis.20241,2 mil.20251,3 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,3 mil. € 548,5 tis. €
2024 1,2 mil. € 604,4 tis. €
2023 126,7 tis. € 630,7 tis. €
2022 1,2 mil. € 627,4 tis. €
2021 992,8 tis. € 481,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok2,2 mil. €
  • Dlhodobý finančný majetok95,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky2,9 mil. €
  • Finančné účty153,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie597 €

Pasíva

  • Základné imanie33,2 tis. €
  • Fondy zo zisku3,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie548,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky11 €
  • Krátkodobé záväzky4,7 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Tempus - Invest s.r.o. v konkurze?

Tempus - Invest s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Tempus - Invest s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Tempus - Invest s.r.o. tržby 1,3 mil. €.

Je firma Tempus - Invest s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Tempus - Invest s.r.o. dosiahla zisk 548,5 tis. €.

Je Tempus - Invest s.r.o. platiteľom DPH?

Tempus - Invest s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Tempus - Invest s.r.o. sídli?

Tempus - Invest s.r.o. má sídlo na adrese Rastislavova 110, Košice, 040 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026