Ergomed Poliklinika, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36751103
DIČ: 2022361572
IČ DPH: SK2022361572
Horná 13, Banská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Horná 13, Banská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.22
Dátum vzniku: 13. 3. 2007
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 2007
Spisová značka: Sro/54612/S
Predmet podnikania (výber): inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo; sprostredkovanie obchodu, výroby a dopravy v rozsahu voľných živností; podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Miroslava Mištunová od 1. 9. 2026
    konateľspoločník
  • Tomáš Suchý od 29. 4. 2021
    konateľ
  • Edu consult, spol. s r. o. od 10. 10. 2025
    spoločník
  • PKM CONSULT s. r. o. od 10. 10. 2025
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Ergomed Poliklinika, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 27 % na 37,5 tis. € a tržby jej klesli o 24 % na 747,2 tis. €.

747,2 tis. €
Tržby
37,5 tis. €
Zisk
747,2 tis. €
Celkové výnosy
790,4 tis. €
Aktíva
72,6 tis. €
Vlastné imanie
91 %
Celková zadlženosť
94,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2020 9,9 tis., 2021 7,2 tis., 2023 93,6 tis., 2024 51,5 tis., 2025 37,5 tis.20209,9 tis.20217,2 tis.202393,6 tis.202451,5 tis.202537,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2020 643,9 tis., 2021 766,6 tis., 2023 938,5 tis., 2024 977,6 tis., 2025 747,2 tis.2020643,9 tis.2021766,6 tis.2023938,5 tis.2024977,6 tis.2025747,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 747,2 tis. € 37,5 tis. €
2024 977,6 tis. € 51,5 tis. €
2023 938,5 tis. € 93,6 tis. €
2021 766,6 tis. € 7,2 tis. €
2020 643,9 tis. € 9,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok38,5 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky27,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky711,5 tis. €
  • Finančné účty12,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy210,1 tis. €
  • Fondy zo zisku640 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-182,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie37,5 tis. €
  • Rezervy24,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky11,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky642,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Ergomed Poliklinika, s.r.o. v konkurze?

Ergomed Poliklinika, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Ergomed Poliklinika, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Ergomed Poliklinika, s.r.o. tržby 747,2 tis. €.

Je firma Ergomed Poliklinika, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Ergomed Poliklinika, s.r.o. dosiahla zisk 37,5 tis. €.

Je Ergomed Poliklinika, s.r.o. platiteľom DPH?

Ergomed Poliklinika, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Ergomed Poliklinika, s.r.o. sídli?

Ergomed Poliklinika, s.r.o. má sídlo na adrese Horná 13, Banská Bystrica, 974 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026