Marenčin PT, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36750611
DIČ: 2022350946
IČ DPH: SK2022350946
Jelenia 6, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Jelenia 6, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Nakladateľské činnosti 58.11
Dátum vzniku: 10. 3. 2007
Základné imanie: 13,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 4. 4. 2007
Spisová značka: Sro/44998/B
Predmet podnikania (výber): Prenájom hnuteľných vecí; Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí; Fotografické služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • RNDr. Albert Marenčin od 10. 3. 2007
    konateľspoločník
  • Mgr. Terézia Golasová od 7. 7. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Marenčin PT, spol. s r.o. v roku 2025 znížila zisk o 85 % na 3,1 tis. € a tržby jej klesli o 8 % na 512,2 tis. €.

512,2 tis. €
Tržby
3,1 tis. €
Zisk
579,2 tis. €
Celkové výnosy
442,5 tis. €
Aktíva
100,9 tis. €
Vlastné imanie
77 %
Celková zadlženosť
2,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,8 tis., 2022 501, 2023 9,7 tis., 2024 20,0 tis., 2025 3,1 tis.20213,8 tis.202250120239,7 tis.202420,0 tis.20253,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 551,1 tis., 2022 572,7 tis., 2023 590,5 tis., 2024 556,0 tis., 2025 512,2 tis.2021551,1 tis.2022572,7 tis.2023590,5 tis.2024556,0 tis.2025512,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 512,2 tis. € 3,1 tis. €
2024 556,0 tis. € 20,0 tis. €
2023 590,5 tis. € 9,7 tis. €
2022 572,7 tis. € 501 €
2021 551,1 tis. € 3,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok85,5 tis. €
  • Zásoby118,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky155,2 tis. €
  • Finančné účty83,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie13,0 tis. €
  • Kapitálové fondy71,4 tis. €
  • Fondy zo zisku1,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov12,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie3,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky2,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky151,9 tis. €
  • Bankové úvery187,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Marenčin PT, spol. s r.o. v konkurze?

Marenčin PT, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Marenčin PT, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Marenčin PT, spol. s r.o. tržby 512,2 tis. €.

Je firma Marenčin PT, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Marenčin PT, spol. s r.o. dosiahla zisk 3,1 tis. €.

Je Marenčin PT, spol. s r.o. platiteľom DPH?

Marenčin PT, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Marenčin PT, spol. s r.o. sídli?

Marenčin PT, spol. s r.o. má sídlo na adrese Jelenia 6, Bratislava, 811 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026