2M ateliér architektúry, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36750085
DIČ: 2022348603
IČ DPH: SK2022348603
Guothova 13, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Guothova 13, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Architektonické a inžinierske činnosti; technické testovanie a analýzy 71.11
Dátum vzniku: 9. 3. 2007
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2007
Spisová značka: Sro/44978/B
Predmet podnikania (výber): poradenská činnosť v stavebníctve; reklamná a propagačná činnosť; kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. arch. Miroslav Michalica od 9. 3. 2007
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť 2M ateliér architektúry, s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 14,9 tis. € a tržby jej narástli o 242 % na 136,3 tis. €.

136,3 tis. €
Tržby
14,9 tis. €
Zisk
128,6 tis. €
Aktíva
77,3 tis. €
Vlastné imanie
40 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 59,6 tis., 2022 79,7 tis., 2023 19,5 tis., 2024 −46,0 tis., 2025 14,9 tis.202159,6 tis.202279,7 tis.202319,5 tis.2024−46,0 tis.202514,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 168,5 tis., 2022 244,7 tis., 2023 180,5 tis., 2024 39,8 tis., 2025 136,3 tis.2021168,5 tis.2022244,7 tis.2023180,5 tis.202439,8 tis.2025136,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 136,3 tis. € 14,9 tis. €
2024 39,8 tis. € -46,0 tis. €
2023 180,5 tis. € 19,5 tis. €
2022 244,7 tis. € 79,7 tis. €
2021 168,5 tis. € 59,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie77,3 tis. €
  • Záväzky51,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma 2M ateliér architektúry, s.r.o. v konkurze?

2M ateliér architektúry, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma 2M ateliér architektúry, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala 2M ateliér architektúry, s.r.o. tržby 136,3 tis. €.

Je firma 2M ateliér architektúry, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 2M ateliér architektúry, s.r.o. dosiahla zisk 14,9 tis. €.

Je 2M ateliér architektúry, s.r.o. platiteľom DPH?

2M ateliér architektúry, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma 2M ateliér architektúry, s.r.o. sídli?

2M ateliér architektúry, s.r.o. má sídlo na adrese Guothova 13, Bratislava, 831 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026