Hi-Technology Mouldings Slovakia s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36749702
DIČ: 2022338637
IČ DPH: SK2022338637
Bahýľova 1704, Košice - mestská časť Barca

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bahýľova 1704, Košice - mestská časť Barca Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba výrobkov z gumy a plastu 22.29
Dátum vzniku: 8. 3. 2007
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2007
Spisová značka: Sro/19481/V
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností; sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jason David od 15. 11. 2018
    konateľ
  • Neil Sibley od 19. 7. 2023
    konateľ
  • HI-TECH MOULDINGS LIMITED od 7. 2. 2023
    spoločník
  • HI-TECHNOLOGY GROUP LIMITED od 7. 2. 2023
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Hi-Technology Mouldings Slovakia s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 121 % na 471,4 tis. € a tržby jej narástli o 38 % na 8,1 mil. €.

8,1 mil. €
Tržby
471,4 tis. €
Zisk
8,5 mil. €
Celkové výnosy
4,3 mil. €
Aktíva
2,0 mil. €
Vlastné imanie
53 %
Celková zadlženosť
43,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 577,0 tis., 2022 556,2 tis., 2023 234,9 tis., 2024 213,7 tis., 2025 471,4 tis.2021577,0 tis.2022556,2 tis.2023234,9 tis.2024213,7 tis.2025471,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 6,3 mil., 2022 10,1 mil., 2023 6,0 mil., 2024 5,9 mil., 2025 8,1 mil.20216,3 mil.202210,1 mil.20236,0 mil.20245,9 mil.20258,1 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 8,1 mil. € 471,4 tis. €
2024 5,9 mil. € 213,7 tis. €
2023 6,0 mil. € 234,9 tis. €
2022 10,1 mil. € 556,2 tis. €
2021 6,3 mil. € 577,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,3 mil. €
  • Zásoby1,4 mil. €
  • Dlhodobé pohľadávky157,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,3 mil. €
  • Finančné účty2,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie140,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy538,9 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov982,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie471,4 tis. €
  • Rezervy86,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky242,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,6 mil. €
  • Bankové úvery340,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie17,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Hi-Technology Mouldings Slovakia s.r.o. v konkurze?

Hi-Technology Mouldings Slovakia s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Hi-Technology Mouldings Slovakia s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Hi-Technology Mouldings Slovakia s.r.o. tržby 8,1 mil. €.

Je firma Hi-Technology Mouldings Slovakia s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Hi-Technology Mouldings Slovakia s.r.o. dosiahla zisk 471,4 tis. €.

Je Hi-Technology Mouldings Slovakia s.r.o. platiteľom DPH?

Hi-Technology Mouldings Slovakia s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Hi-Technology Mouldings Slovakia s.r.o. sídli?

Hi-Technology Mouldings Slovakia s.r.o. má sídlo na adrese Bahýľova 1704, Košice - mestská časť Barca, 040 17.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026