Slovak Strength Institute s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36743461
DIČ: 2022359988
IČ DPH: SK2022359988
Vyšehradská 3713/8,10, Bratislava - mestská časť Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Vyšehradská 3713/8,10, Bratislava - mestská časť Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 23. 2. 2007
Základné imanie: 7,5 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 7. 2013
Spisová značka: Sro/78732/B
Predmet podnikania (výber): Výkon špecializovaných činností v oblasti telesnej kultúry okrem horskej vodcovskej činnosti; poradenská a konzultačná činnosť v obchode a reklame; činnosť organizačných a ekonomických poradcov …

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Slovak Strength Institute s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 33,0 tis. € a tržby jej klesli o 4 % na 495,9 tis. €.

495,9 tis. €
Tržby
33,0 tis. €
Strata
499,5 tis. €
Celkové výnosy
131,6 tis. €
Aktíva
-72,3 tis. €
Vlastné imanie
155 %
Celková zadlženosť
12,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,7 tis., 2022 392, 2023 −53,0 tis., 2024 17,1 tis., 2025 −33,0 tis.20211,7 tis.20223922023−53,0 tis.202417,1 tis.2025−33,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 196,6 tis., 2022 326,2 tis., 2023 368,8 tis., 2024 514,9 tis., 2025 495,9 tis.2021196,6 tis.2022326,2 tis.2023368,8 tis.2024514,9 tis.2025495,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 495,9 tis. € -33,0 tis. €
2024 514,9 tis. € 17,1 tis. €
2023 368,8 tis. € -53,0 tis. €
2022 326,2 tis. € 392 €
2021 196,6 tis. € 1,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok72,9 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok5,0 tis. €
  • Zásoby10,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky36,6 tis. €
  • Finančné účty7,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie7,5 tis. €
  • Kapitálové fondy93,8 tis. €
  • Fondy zo zisku750 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-141,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-33,0 tis. €
  • Rezervy902 €
  • Dlhodobé záväzky1,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky141,3 tis. €
  • Bankové úvery60,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Slovak Strength Institute s. r. o. v konkurze?

Slovak Strength Institute s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Slovak Strength Institute s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Slovak Strength Institute s. r. o. tržby 495,9 tis. €.

Je firma Slovak Strength Institute s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Slovak Strength Institute s. r. o. vykázala stratu 33,0 tis. €.

Je Slovak Strength Institute s. r. o. platiteľom DPH?

Slovak Strength Institute s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Slovak Strength Institute s. r. o. sídli?

Slovak Strength Institute s. r. o. má sídlo na adrese Vyšehradská 3713/8,10, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026