B-KLUB - TURISTA, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36743348
DIČ: 2022330662
IČ DPH: SK2022330662
Štúrova 2326/7A, Trebišov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Štúrova 2326/7A, Trebišov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti cestovných agentúr, cestovných kancelárií, rezervačné a súvisiace činnosti 79.11
Dátum vzniku: 23. 2. 2007
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/19393/V
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností; ambulantný predaj, predaj na trhoch …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ján Balint od 23. 2. 2007
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť B-KLUB - TURISTA, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 99 % na 77 € a tržby jej klesli o 83 % na 3,8 tis. €.

3,8 tis. €
Tržby
77 €
Zisk
31,6 tis. €
Aktíva
31,0 tis. €
Vlastné imanie
2 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −2,0 tis., 2022 3,2 tis., 2023 1,1 tis., 2024 11,1 tis., 2025 772021−2,0 tis.20223,2 tis.20231,1 tis.202411,1 tis.202577
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 3,3 tis., 2022 10,8 tis., 2023 10,2 tis., 2024 22,1 tis., 2025 3,8 tis.20213,3 tis.202210,8 tis.202310,2 tis.202422,1 tis.20253,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 3,8 tis. € 77 €
2024 22,1 tis. € 11,1 tis. €
2023 10,2 tis. € 1,1 tis. €
2022 10,8 tis. € 3,2 tis. €
2021 3,3 tis. € -2,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie31,0 tis. €
  • Záväzky557 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma B-KLUB - TURISTA, s.r.o. v konkurze?

B-KLUB - TURISTA, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma B-KLUB - TURISTA, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala B-KLUB - TURISTA, s.r.o. tržby 3,8 tis. €.

Je firma B-KLUB - TURISTA, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 B-KLUB - TURISTA, s.r.o. dosiahla zisk 77 €.

Je B-KLUB - TURISTA, s.r.o. platiteľom DPH?

B-KLUB - TURISTA, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma B-KLUB - TURISTA, s.r.o. sídli?

B-KLUB - TURISTA, s.r.o. má sídlo na adrese Štúrova 2326/7A, Trebišov, 075 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026