LESY RIMANOVICE, družstvo

Aktívna spoločnosť
IČO: 36741434
DIČ: 2022329474
IČ DPH: SK2022329474
Veľké Rovné 99, Veľké Rovné

Základné údaje

Právna forma: Družstvo
Sídlo: Veľké Rovné 99, Veľké Rovné Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Lesníctvo a ťažba dreva 02.10
Dátum vzniku: 20. 2. 2007
Základné imanie: 2,1 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2007
Spisová značka: Dr/10089/L
Predmet podnikania (výber): pilčícke práce; zvoz dreva; sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Anna Hološová od 21. 3. 2014
    člen predstavenstva
  • Emil Cipko od 20. 2. 2007
    člen predstavenstva
  • František Tabaček od 20. 2. 2007
    člen predstavenstva
  • Ing. Vladimír Sako od 20. 2. 2007
    člen dozornej rady
  • Jozef Mičieta od 20. 2. 2007
    člen dozornej rady
  • Ondrej Labaj od 20. 2. 2007
    člen dozornej rady

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť LESY RIMANOVICE, družstvo v roku 2025 zvýšila zisk o 20 % na 11,8 tis. € a tržby jej klesli o 23 % na 133,0 tis. €.

133,0 tis. €
Tržby
11,8 tis. €
Zisk
101,7 tis. €
Aktíva
95,1 tis. €
Vlastné imanie
6 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 9,7 tis., 2022 31,9 tis., 2023 6,0 tis., 2024 9,8 tis., 2025 11,8 tis.20219,7 tis.202231,9 tis.20236,0 tis.20249,8 tis.202511,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 97,4 tis., 2022 138,4 tis., 2023 120,9 tis., 2024 173,5 tis., 2025 133,0 tis.202197,4 tis.2022138,4 tis.2023120,9 tis.2024173,5 tis.2025133,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 133,0 tis. € 11,8 tis. €
2024 173,5 tis. € 9,8 tis. €
2023 120,9 tis. € 6,0 tis. €
2022 138,4 tis. € 31,9 tis. €
2021 97,4 tis. € 9,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie95,1 tis. €
  • Záväzky6,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma LESY RIMANOVICE, družstvo v konkurze?

LESY RIMANOVICE, družstvo nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma LESY RIMANOVICE, družstvo tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala LESY RIMANOVICE, družstvo tržby 133,0 tis. €.

Je firma LESY RIMANOVICE, družstvo v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 LESY RIMANOVICE, družstvo dosiahla zisk 11,8 tis. €.

Je LESY RIMANOVICE, družstvo platiteľom DPH?

LESY RIMANOVICE, družstvo je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma LESY RIMANOVICE, družstvo sídli?

LESY RIMANOVICE, družstvo má sídlo na adrese Veľké Rovné 99, Veľké Rovné, 013 62.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026