RehabMed, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36739561
DIČ: 2022323567
Štúrova 725/32, Dunajská Streda

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Štúrova 725/32, Dunajská Streda Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.22
Dátum vzniku: 15. 2. 2007
Základné imanie: 6,6 tis. €
Spisová značka: Sro/19644/T
Predmet podnikania (výber): poradenská činnosť v oblasti zdravého životného štýlu; marketingová činnosť v oblasti zdravotníckej techniky, lekárskych strojov a prístrojov; kúpa tovaru a jeho predaj konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jozef Almási od 24. 10. 2025
    konateľspoločník
  • MUDr. Mária Gašparová od 8. 2. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť RehabMed, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 34 % na 71,6 tis. € a tržby jej narástli o 22 % na 672,1 tis. €.

672,1 tis. €
Tržby
71,6 tis. €
Zisk
795,0 tis. €
Celkové výnosy
701,9 tis. €
Aktíva
303,3 tis. €
Vlastné imanie
57 %
Celková zadlženosť
67,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 55,7 tis., 2022 47,3 tis., 2023 130,0 tis., 2024 108,5 tis., 2025 71,6 tis.202155,7 tis.202247,3 tis.2023130,0 tis.2024108,5 tis.202571,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 313,4 tis., 2022 369,4 tis., 2023 530,5 tis., 2024 552,6 tis., 2025 672,1 tis.2021313,4 tis.2022369,4 tis.2023530,5 tis.2024552,6 tis.2025672,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 672,1 tis. € 71,6 tis. €
2024 552,6 tis. € 108,5 tis. €
2023 530,5 tis. € 130,0 tis. €
2022 369,4 tis. € 47,3 tis. €
2021 313,4 tis. € 55,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok89,6 tis. €
  • Zásoby1,5 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky138,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky124,4 tis. €
  • Finančné účty342,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie5,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov224,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie71,6 tis. €
  • Rezervy16,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky24,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky61,5 tis. €
  • Bankové úvery295,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma RehabMed, s.r.o. v konkurze?

RehabMed, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma RehabMed, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala RehabMed, s.r.o. tržby 672,1 tis. €.

Je firma RehabMed, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 RehabMed, s.r.o. dosiahla zisk 71,6 tis. €.

Kde firma RehabMed, s.r.o. sídli?

RehabMed, s.r.o. má sídlo na adrese Štúrova 725/32, Dunajská Streda, 929 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026