HK Tuning Slovakia, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36728047
DIČ: 2022310268
IČ DPH: SK2022310268
Petrovianská 7673/4, Prešov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Petrovianská 7673/4, Prešov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod a maloobchod s motorovými vozidlami a motocyklami; ich oprava 45.20
Dátum vzniku: 20. 1. 2007
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 29. 1. 2007
Spisová značka: Sro/18216/P
Predmet podnikania (výber): sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Jaroslav Kačmár od 20. 1. 2007
    konateľspoločník
  • Róbert Horák od 20. 1. 2007
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť HK Tuning Slovakia, s.r.o. v roku 2025 zvýšila stratu o 161 % na 11,7 tis. € a tržby jej klesli o 7 % na 174,4 tis. €.

174,4 tis. €
Tržby
11,7 tis. €
Strata
75,6 tis. €
Aktíva
16,7 tis. €
Vlastné imanie
78 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 7,0 tis., 2022 7,9 tis., 2023 18,2 tis., 2024 −4,5 tis., 2025 −11,7 tis.20217,0 tis.20227,9 tis.202318,2 tis.2024−4,5 tis.2025−11,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 152,7 tis., 2022 138,4 tis., 2023 177,9 tis., 2024 188,3 tis., 2025 174,4 tis.2021152,7 tis.2022138,4 tis.2023177,9 tis.2024188,3 tis.2025174,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 174,4 tis. € -11,7 tis. €
2024 188,3 tis. € -4,5 tis. €
2023 177,9 tis. € 18,2 tis. €
2022 138,4 tis. € 7,9 tis. €
2021 152,7 tis. € 7,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie16,7 tis. €
  • Záväzky59,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma HK Tuning Slovakia, s.r.o. v konkurze?

HK Tuning Slovakia, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma HK Tuning Slovakia, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala HK Tuning Slovakia, s.r.o. tržby 174,4 tis. €.

Je firma HK Tuning Slovakia, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 HK Tuning Slovakia, s.r.o. vykázala stratu 11,7 tis. €.

Je HK Tuning Slovakia, s.r.o. platiteľom DPH?

HK Tuning Slovakia, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma HK Tuning Slovakia, s.r.o. sídli?

HK Tuning Slovakia, s.r.o. má sídlo na adrese Petrovianská 7673/4, Prešov, 080 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026