Nitrianska produkčná, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36726109
DIČ: 2022310807
Farská 42, Nitra

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Farská 42, Nitra Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba filmov, videozáznamov a televíznych programov, príprava a zverejňovanie zvukových nahrávok 59.12
Dátum vzniku: 17. 1. 2007
Základné imanie: 61,9 tis. €
Spisová značka: Sro/19293/N
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod ) v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) v rozsahu voľných živností; podnikateľské poradenstvo v oblasti obchodu, výroby, reklamy a služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ivan Gontko od 28. 12. 2012
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Nitrianska produkčná, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk na 4,1 tis. € a tržby jej narástli o 13 % na 4,9 tis. €.

4,9 tis. €
Tržby
4,1 tis. €
Zisk
88,1 tis. €
Aktíva
87,2 tis. €
Vlastné imanie
1 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 4,0 tis., 2022 2,0 tis., 2023 2,7 tis., 2024 343, 2025 4,1 tis.20214,0 tis.20222,0 tis.20232,7 tis.202434320254,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 49,1 tis., 2022 30,2 tis., 2023 7,1 tis., 2024 4,4 tis., 2025 4,9 tis.202149,1 tis.202230,2 tis.20237,1 tis.20244,4 tis.20254,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 4,9 tis. € 4,1 tis. €
2024 4,4 tis. € 343 €
2023 7,1 tis. € 2,7 tis. €
2022 30,2 tis. € 2,0 tis. €
2021 49,1 tis. € 4,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie87,2 tis. €
  • Záväzky975 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Nitrianska produkčná, s.r.o. v konkurze?

Nitrianska produkčná, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Nitrianska produkčná, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Nitrianska produkčná, s.r.o. tržby 4,9 tis. €.

Je firma Nitrianska produkčná, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Nitrianska produkčná, s.r.o. dosiahla zisk 4,1 tis. €.

Kde firma Nitrianska produkčná, s.r.o. sídli?

Nitrianska produkčná, s.r.o. má sídlo na adrese Farská 42, Nitra, 949 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026