DOVOZY.SK, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36722979
DIČ: 2022307342
IČ DPH: SK2022307342
Richterova 594/82, Sládkovičovo

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Richterova 594/82, Sládkovičovo Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod a maloobchod s motorovými vozidlami a motocyklami; ich oprava 45.11
Dátum vzniku: 10. 1. 2007
Základné imanie: 13,3 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2008
Spisová značka: Sro/19457/T
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti; sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Rastislav Szalay od 10. 1. 2007
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť DOVOZY.SK, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 53 % na 13,8 tis. € a tržby jej narástli o 8 % na 1,0 mil. €.

1,0 mil. €
Tržby
13,8 tis. €
Zisk
1,1 mil. €
Celkové výnosy
682,0 tis. €
Aktíva
234,0 tis. €
Vlastné imanie
66 %
Celková zadlženosť
20,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 6,7 tis., 2022 10,8 tis., 2023 82,0 tis., 2024 29,3 tis., 2025 13,8 tis.20216,7 tis.202210,8 tis.202382,0 tis.202429,3 tis.202513,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 779,9 tis., 2022 863,6 tis., 2023 1,0 mil., 2024 947,6 tis., 2025 1,0 mil.2021779,9 tis.2022863,6 tis.20231,0 mil.2024947,6 tis.20251,0 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,0 mil. € 13,8 tis. €
2024 947,6 tis. € 29,3 tis. €
2023 1,0 mil. € 82,0 tis. €
2022 863,6 tis. € 10,8 tis. €
2021 779,9 tis. € 6,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok210,9 tis. €
  • Zásoby327,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky111,3 tis. €
  • Finančné účty25,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie7,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie13,3 tis. €
  • Kapitálové fondy20,0 tis. €
  • Fondy zo zisku1,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov185,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie13,8 tis. €
  • Rezervy4,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky71,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky265,4 tis. €
  • Bankové úvery106,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma DOVOZY.SK, s.r.o. v konkurze?

DOVOZY.SK, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma DOVOZY.SK, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala DOVOZY.SK, s.r.o. tržby 1,0 mil. €.

Je firma DOVOZY.SK, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 DOVOZY.SK, s.r.o. dosiahla zisk 13,8 tis. €.

Je DOVOZY.SK, s.r.o. platiteľom DPH?

DOVOZY.SK, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma DOVOZY.SK, s.r.o. sídli?

DOVOZY.SK, s.r.o. má sídlo na adrese Richterova 594/82, Sládkovičovo, 925 21.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026