Pharmaceutical Research Associates SK s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36718963
DIČ: 2022312919
IČ DPH: SK2022312919
Karadžičova 2, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Karadžičova 2, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Architektonické a inžinierske činnosti; technické testovanie a analýzy 71.20
Dátum vzniku: 1. 1. 2007
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 10. 2007
Spisová značka: Sro/43859/B
Predmet podnikania (výber): zadávanie klinického skúšania liečiv a predaj výsledkov klinického skúšania liečiv v rosahu voľnej živnosti; činnosť organizačných a ekonomických poradcov; sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mary Kidd od 11. 6. 2024
    konateľ
  • ICON Clinical Research Germany GmbH od 7. 10. 2023
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Pharmaceutical Research Associates SK s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 13 % na 277,0 tis. € a tržby jej klesli o 18 % na 6,0 mil. €.

6,0 mil. €
Tržby
277,0 tis. €
Zisk
6,0 mil. €
Celkové výnosy
3,5 mil. €
Aktíva
2,9 mil. €
Vlastné imanie
19 %
Celková zadlženosť
95,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 213,0 tis., 2022 257,7 tis., 2023 293,2 tis., 2024 320,0 tis., 2025 277,0 tis.2021213,0 tis.2022257,7 tis.2023293,2 tis.2024320,0 tis.2025277,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 5,1 mil., 2022 5,7 mil., 2023 6,5 mil., 2024 7,4 mil., 2025 6,0 mil.20215,1 mil.20225,7 mil.20236,5 mil.20247,4 mil.20256,0 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 6,0 mil. € 277,0 tis. €
2024 7,4 mil. € 320,0 tis. €
2023 6,5 mil. € 293,2 tis. €
2022 5,7 mil. € 257,7 tis. €
2021 5,1 mil. € 213,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok126 €
  • Dlhodobé pohľadávky35,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky3,0 mil. €
  • Finančné účty477,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie15,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov2,6 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie277,0 tis. €
  • Rezervy166,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky23,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky459,3 tis. €
  • Bankové úvery8,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Pharmaceutical Research Associates SK s.r.o. v konkurze?

Pharmaceutical Research Associates SK s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Pharmaceutical Research Associates SK s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Pharmaceutical Research Associates SK s.r.o. tržby 6,0 mil. €.

Je firma Pharmaceutical Research Associates SK s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Pharmaceutical Research Associates SK s.r.o. dosiahla zisk 277,0 tis. €.

Je Pharmaceutical Research Associates SK s.r.o. platiteľom DPH?

Pharmaceutical Research Associates SK s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Pharmaceutical Research Associates SK s.r.o. sídli?

Pharmaceutical Research Associates SK s.r.o. má sídlo na adrese Karadžičova 2, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 09.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026