PIO KERAMOPROJEKT Trenčín, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36717908
DIČ: 2022292481
IČ DPH: SK2022292481
Soblahovská 7040, Trenčín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Soblahovská 7040, Trenčín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.12
Dátum vzniku: 23. 12. 2006
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2023
Spisová značka: Sro/17390/R
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, výroby, služieb a dopravy v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Henrich Pavlík od 3. 12. 2014
    konateľ
  • Ing. RNDr. Pavel Mikuláš od 23. 12. 2006
    konateľ
  • NOVELA-Investing s.r.o. od 17. 11. 2022
    spoločník
  • TRENINVEST, s. r. o. od 17. 11. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PIO KERAMOPROJEKT Trenčín, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 84 % na 53,0 tis. € a tržby jej klesli o 85 % na 65,0 tis. €.

65,0 tis. €
Tržby
53,0 tis. €
Zisk
65,3 tis. €
Celkové výnosy
1,1 mil. €
Aktíva
812,8 tis. €
Vlastné imanie
24 %
Celková zadlženosť
100,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 47,9 tis., 2022 24,9 tis., 2023 84,6 tis., 2024 338,3 tis., 2025 53,0 tis.202147,9 tis.202224,9 tis.202384,6 tis.2024338,3 tis.202553,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 76,1 tis., 2022 34,2 tis., 2023 112,1 tis., 2024 434,7 tis., 2025 65,0 tis.202176,1 tis.202234,2 tis.2023112,1 tis.2024434,7 tis.202565,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 65,0 tis. € 53,0 tis. €
2024 434,7 tis. € 338,3 tis. €
2023 112,1 tis. € 84,6 tis. €
2022 34,2 tis. € 24,9 tis. €
2021 76,1 tis. € 47,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok299,6 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok230,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky377,4 tis. €
  • Finančné účty161,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie3,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov752,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie53,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky257,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PIO KERAMOPROJEKT Trenčín, s.r.o. v konkurze?

PIO KERAMOPROJEKT Trenčín, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PIO KERAMOPROJEKT Trenčín, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PIO KERAMOPROJEKT Trenčín, s.r.o. tržby 65,0 tis. €.

Je firma PIO KERAMOPROJEKT Trenčín, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PIO KERAMOPROJEKT Trenčín, s.r.o. dosiahla zisk 53,0 tis. €.

Je PIO KERAMOPROJEKT Trenčín, s.r.o. platiteľom DPH?

PIO KERAMOPROJEKT Trenčín, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PIO KERAMOPROJEKT Trenčín, s.r.o. sídli?

PIO KERAMOPROJEKT Trenčín, s.r.o. má sídlo na adrese Soblahovská 7040, Trenčín, 911 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026