COOP Výroba Dunajská Streda s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36717622
DIČ: 2022296375
IČ DPH: SK2022296375
Korzo Bélu Bartóka 790, Dunajská Streda

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Korzo Bélu Bartóka 790, Dunajská Streda Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.11
Dátum vzniku: 1. 1. 2007
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 1. 2007
Spisová značka: Sro/19408/T
Predmet podnikania (výber): Počítačové služby; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností; Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ľudovít Kulcsár od 26. 8. 2015
    konateľ
  • COOP Jednota Dunajská Streda, spotrebné družstvo od 4. 10. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť COOP Výroba Dunajská Streda s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 8,0 tis. € a tržby jej klesli o 4 % na 932,6 tis. €.

932,6 tis. €
Tržby
8,0 tis. €
Zisk
932,6 tis. €
Celkové výnosy
179,2 tis. €
Aktíva
98,3 tis. €
Vlastné imanie
45 %
Celková zadlženosť
27,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 52,5 tis., 2022 27,1 tis., 2023 1,5 tis., 2024 −1,9 tis., 2025 8,0 tis.202152,5 tis.202227,1 tis.20231,5 tis.2024−1,9 tis.20258,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,2 mil., 2022 2,6 mil., 2023 977,0 tis., 2024 969,8 tis., 2025 932,6 tis.20211,2 mil.20222,6 mil.2023977,0 tis.2024969,8 tis.2025932,6 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 1,9 mil., 2022 2,6 mil., 2023 977,2 tis., 2024 972,8 tis., 2025 932,6 tis.20211,9 mil.20222,6 mil.2023977,2 tis.2024972,8 tis.2025932,6 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 7,1 tis., 2022 6,9 tis., 2023 1,7 tis., 2024 3,8 tis., 2025 3,8 tis.20217,1 tis.20226,9 tis.20231,7 tis.20243,8 tis.20253,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 932,6 tis. € 8,0 tis. €
2024 969,8 tis. € -1,9 tis. €
2023 977,0 tis. € 1,5 tis. €
2022 2,6 mil. € 27,1 tis. €
2021 1,2 mil. € 52,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Zásoby12,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky57,3 tis. €
  • Finančné účty109,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy39,3 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov43,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie8,0 tis. €
  • Rezervy10,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky7,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky63,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma COOP Výroba Dunajská Streda s.r.o. v konkurze?

COOP Výroba Dunajská Streda s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma COOP Výroba Dunajská Streda s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala COOP Výroba Dunajská Streda s.r.o. tržby 932,6 tis. €.

Je firma COOP Výroba Dunajská Streda s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 COOP Výroba Dunajská Streda s.r.o. dosiahla zisk 8,0 tis. €.

Je COOP Výroba Dunajská Streda s.r.o. platiteľom DPH?

COOP Výroba Dunajská Streda s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma COOP Výroba Dunajská Streda s.r.o. sídli?

COOP Výroba Dunajská Streda s.r.o. má sídlo na adrese Korzo Bélu Bartóka 790, Dunajská Streda, 929 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026