Kysucká lekárenská, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36717410
DIČ: 2022305076
IČ DPH: SK2022305076
Belanského 297, Kysucké Nové Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Belanského 297, Kysucké Nové Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.90
Dátum vzniku: 22. 12. 2006
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 2. 2007
Spisová značka: Sro/18431/L
Predmet podnikania (výber): veľkoobchodná činnosť v rozsahu voľných živností; maloobchodná činnosť v rozsahu voľných živností; sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • PharmDr. Štefan Grešák od 22. 12. 2006
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Kysucká lekárenská, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 11 % na 29,8 tis. € a tržby jej narástli o 7 % na 4,4 mil. €.

4,4 mil. €
Tržby
29,8 tis. €
Zisk
4,5 mil. €
Celkové výnosy
861,3 tis. €
Aktíva
70,4 tis. €
Vlastné imanie
92 %
Celková zadlženosť
11,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 57,3 tis., 2022 46,5 tis., 2023 36,8 tis., 2024 33,3 tis., 2025 29,8 tis.202157,3 tis.202246,5 tis.202336,8 tis.202433,3 tis.202529,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 3,8 mil., 2022 3,8 mil., 2023 3,9 mil., 2024 4,2 mil., 2025 4,4 mil.20213,8 mil.20223,8 mil.20233,9 mil.20244,2 mil.20254,4 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 4,4 mil. € 29,8 tis. €
2024 4,2 mil. € 33,3 tis. €
2023 3,9 mil. € 36,8 tis. €
2022 3,8 mil. € 46,5 tis. €
2021 3,8 mil. € 57,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok62,8 tis. €
  • Zásoby423,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky269,0 tis. €
  • Finančné účty100,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie5,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov33,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie29,8 tis. €
  • Rezervy23,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky4,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky735,1 tis. €
  • Bankové úvery279 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Kysucká lekárenská, s.r.o. v konkurze?

Kysucká lekárenská, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Kysucká lekárenská, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Kysucká lekárenská, s.r.o. tržby 4,4 mil. €.

Je firma Kysucká lekárenská, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Kysucká lekárenská, s.r.o. dosiahla zisk 29,8 tis. €.

Je Kysucká lekárenská, s.r.o. platiteľom DPH?

Kysucká lekárenská, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Kysucká lekárenská, s.r.o. sídli?

Kysucká lekárenská, s.r.o. má sídlo na adrese Belanského 297, Kysucké Nové Mesto, 024 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026