SPANISH INVESTMENTS, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36712825
DIČ: 2022290523
IČ DPH: SK2022290523
Topoľnianska cesta 1349/6A, Dolný Štál

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Topoľnianska cesta 1349/6A, Dolný Štál Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.31
Dátum vzniku: 15. 12. 2006
Základné imanie: 663,9 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 22. 1. 2007
Spisová značka: Sro/54782/T
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja prevádzkovateľom živností ( veľkoobchod ) v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) v rozsahu voľných živností; sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Francisco De La Sierra Aguilo od 15. 12. 2006
    konateľspoločník
  • Inversiones Aragonesas del Este, S.L. od 25. 1. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SPANISH INVESTMENTS, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 3,1 tis. € a tržby jej narástli na 381,0 tis. €.

381,0 tis. €
Tržby
3,1 tis. €
Strata
839,7 tis. €
Celkové výnosy
1,4 mil. €
Aktíva
878,8 tis. €
Vlastné imanie
39 %
Celková zadlženosť
8,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −14,4 tis., 2022 154,3 tis., 2023 0, 2024 27,9 tis., 2025 −3,1 tis.2021−14,4 tis.2022154,3 tis.20230202427,9 tis.2025−3,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 42,9 tis., 2022 250,6 tis., 2023 0, 2024 24,0 tis., 2025 381,0 tis.202142,9 tis.2022250,6 tis.20230202424,0 tis.2025381,0 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2023 0, 2025 839,7 tis.2021–2022–202302024–2025839,7 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2023 0, 2025 3,8 tis.2021–2022–202302024–20253,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 381,0 tis. € -3,1 tis. €
2024 24,0 tis. € 27,9 tis. €
2023 0 € 0 €
2022 250,6 tis. € 154,3 tis. €
2021 42,9 tis. € -14,4 tis. €

Výkaz ziskov a strát je podaný, tržby z predaja tovaru, výrobkov a služieb sú v ňom nulové.

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Zásoby422,0 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky808,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky164,8 tis. €
  • Finančné účty42,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie663,9 tis. €
  • Fondy zo zisku23,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov195,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-3,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky387,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky171,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SPANISH INVESTMENTS, s.r.o. v konkurze?

SPANISH INVESTMENTS, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SPANISH INVESTMENTS, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SPANISH INVESTMENTS, s.r.o. tržby 381,0 tis. €.

Je firma SPANISH INVESTMENTS, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SPANISH INVESTMENTS, s.r.o. vykázala stratu 3,1 tis. €.

Je SPANISH INVESTMENTS, s.r.o. platiteľom DPH?

SPANISH INVESTMENTS, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SPANISH INVESTMENTS, s.r.o. sídli?

SPANISH INVESTMENTS, s.r.o. má sídlo na adrese Topoľnianska cesta 1349/6A, Dolný Štál, 930 10.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026