MUDr. Anna Popracová, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36711110
DIČ: 2022287971
Kozia 12, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kozia 12, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.21
Dátum vzniku: 13. 12. 2006
Základné imanie: 6,6 tis. €
Spisová značka: Sro/43592/B
Predmet podnikania (výber): organizovanie kultúrnych, športových a spoločenských podujatí; technicko - organizačné zabezpečenie kurzov, školení a seminárov v rozsahu voľnej živnosti; školiaca a lektorská činnosť v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Anna Popracová od 13. 12. 2006
    konateľspoločník
  • MUDr. Ján Poprac od 4. 6. 2010
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MUDr. Anna Popracová, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 14 % na 158,7 tis. € a tržby jej klesli o 3 % na 280,3 tis. €.

280,3 tis. €
Tržby
158,7 tis. €
Zisk
283,9 tis. €
Celkové výnosy
179,9 tis. €
Aktíva
166,0 tis. €
Vlastné imanie
8 %
Celková zadlženosť
87,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 78,5 tis., 2022 111,0 tis., 2023 141,9 tis., 2024 138,7 tis., 2025 158,7 tis.202178,5 tis.2022111,0 tis.2023141,9 tis.2024138,7 tis.2025158,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 208,1 tis., 2022 250,3 tis., 2023 300,8 tis., 2024 288,5 tis., 2025 280,3 tis.2021208,1 tis.2022250,3 tis.2023300,8 tis.2024288,5 tis.2025280,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 280,3 tis. € 158,7 tis. €
2024 288,5 tis. € 138,7 tis. €
2023 300,8 tis. € 141,9 tis. €
2022 250,3 tis. € 111,0 tis. €
2021 208,1 tis. € 78,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok2,6 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky100 €
  • Krátkodobé pohľadávky20,4 tis. €
  • Finančné účty156,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie450 €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku749 €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie158,7 tis. €
  • Rezervy1,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky317 €
  • Krátkodobé záväzky11,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MUDr. Anna Popracová, s.r.o. v konkurze?

MUDr. Anna Popracová, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MUDr. Anna Popracová, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MUDr. Anna Popracová, s.r.o. tržby 280,3 tis. €.

Je firma MUDr. Anna Popracová, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MUDr. Anna Popracová, s.r.o. dosiahla zisk 158,7 tis. €.

Kde firma MUDr. Anna Popracová, s.r.o. sídli?

MUDr. Anna Popracová, s.r.o. má sídlo na adrese Kozia 12, Bratislava, 811 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026