AUTOS Žilina, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36707112
DIČ: 2022284264
IČ DPH: SK2022284264
Košická 2, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Košická 2, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba elektrických zariadení 27.11
Dátum vzniku: 5. 12. 2006
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2007
Spisová značka: Sro/18327/L
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností; sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Jiří Novák od 5. 12. 2006
    konateľspoločník
  • Ing. Juraj Babušík od 5. 12. 2006
    konateľspoločník
  • Ing. Renáta Kubenková od 5. 12. 2006
    konateľspoločník
  • Ján Ovšonka od 5. 12. 2006
    konateľspoločník
  • Peter Urík od 5. 12. 2006
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť AUTOS Žilina, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 29 % na 25,4 tis. € a tržby jej narástli o 18 % na 150,4 tis. €.

150,4 tis. €
Tržby
25,4 tis. €
Zisk
69,6 tis. €
Aktíva
55,8 tis. €
Vlastné imanie
20 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 21,3 tis., 2022 8,8 tis., 2023 14,5 tis., 2024 36,0 tis., 2025 25,4 tis.202121,3 tis.20228,8 tis.202314,5 tis.202436,0 tis.202525,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 96,4 tis., 2022 86,8 tis., 2023 98,6 tis., 2024 127,8 tis., 2025 150,4 tis.202196,4 tis.202286,8 tis.202398,6 tis.2024127,8 tis.2025150,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 150,4 tis. € 25,4 tis. €
2024 127,8 tis. € 36,0 tis. €
2023 98,6 tis. € 14,5 tis. €
2022 86,8 tis. € 8,8 tis. €
2021 96,4 tis. € 21,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie55,8 tis. €
  • Záväzky13,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma AUTOS Žilina, s.r.o. v konkurze?

AUTOS Žilina, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma AUTOS Žilina, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala AUTOS Žilina, s.r.o. tržby 150,4 tis. €.

Je firma AUTOS Žilina, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 AUTOS Žilina, s.r.o. dosiahla zisk 25,4 tis. €.

Je AUTOS Žilina, s.r.o. platiteľom DPH?

AUTOS Žilina, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma AUTOS Žilina, s.r.o. sídli?

AUTOS Žilina, s.r.o. má sídlo na adrese Košická 2, Žilina, 010 65.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026